Fitore 3-0 ne volejboll per femra
Fitore 3-0 ne volejboll per femra 25.02.2015 | 18:08
Vazjat e Partizanit kane marre nje fitore bindese ne volejboll ndersa kane fituar kunder vajzave korcare. Ka qene nje ndeshje pa shume histori pasi asnje nga setet ne fitoren 3-0 nuk ka qene me rezultat te ngushte.
 
Vajzat e kuqe kane nisur mire ndeshjen duke dale menjehere ne avantazh dhe kane fituar setin e pare 25-15. Seti i dyte ka qene i ngjashem dhe mbyllet me rezultatin 25-17. Pak me i luftuar eshte seti i trete, por perseri nuk  uvu asnjehere ne dyshim fitorja dhe ai u mbyll me shifrat 25-19.
 
Vajzat e trajnerit Roland Tare marrin keshtu tre pike te plota dhe pozicionohen të tretat ne renditje me 22 pikë.
SHPËRNDAJE KËTË LAJM

SuperLiga

Partizani.Net | 2002-2015