Femra, Partizani fiton derbin e volejbollit
Femra, Partizani fiton derbin e volejbollit 06.04.2015 | 17:07
Vajzat e Partizanit kane fituar derbin e dyte ne play-off duke barazuar ne 1-1 ndeshjet kunder Tiranes. Ka qene nje ndeshje e bukur e vajzave te kuqe qe ne fund kane triumfuar me rezultatin 3-1 me sete.
 
Ndeshja e pare u mbyll 3-0 per vajzat e Tiranes, por Partizani me fitoren e djeshme ka barazuar serine e play-off dhe tani fituesja do te vendoset diten e merkure, me date 08/04/2015 ora 17.00 në sallën 'Fahrie Hoti". SKuadra qe kualifikohet do te ndeshet ne finale me Barleti Volej.
 
02.04.15 | Tirana - Partizani 3-0
05.04.15 | Partizani - Tirana 3-1
08.04.15 | Tirana - Partizani 
SHPËRNDAJE KËTË LAJM

SuperLiga

Partizani.Net | 2002-2015