Nexhipi: Golin ja dedikoj Alkanit
24.11.2014 | 00:00
24.11.2014 | 00:00
Kapiteni Nderim Nexhipi i vuri vulën fitores së pastër 2-0 të Partizanit ndaj Kukësit me golin e dytë të shënuar në minutën e 34-t
Raçiç mungon kunder Teutes
24.11.2014 | 00:00
24.11.2014 | 00:00
Sulmuesi i të kuqve, Stevan Raçiç, u ndëshkua me karton të verdhë në sfidën e djeshme me Kukësin, pas një ndërhyrje të parregullt në mesfushë
Teuta-Partizani luhet te dielen
24.11.2014 | 00:00
24.11.2014 | 00:00
Teuta - Partizani e vlefshme për Javën e 14-të të Kategorisë Superiore, luhet ditën e diel, datë 30 nëntor, ora 17:00
Sukaj kosh ne fund, Partizani fiton 62-61
24.11.2014 | 01:51
24.11.2014 | 01:51
Partizani ka mundur Kamza Basket në Pallatin e Sportit “Asllan Rusi” duke ia marrë ndeshjen në sekondat e fundit
Demi: Fitore e rëndësishme për objektivin
25.11.2014 | 00:00
25.11.2014 | 00:00
“Pa dyshim, fitorja me Kukësin ishte shumë e rëndësishme dhe i uroj ekipit që të vazhdojë kështu”
Teuta-Partizani luhet te dielen
24.11.2014 | 00:00
24.11.2014 | 00:00
Raçiç mungon kunder Teutes
24.11.2014 | 00:00
24.11.2014 | 00:00
Nexhipi: Golin ja dedikoj Alkanit
24.11.2014 | 00:00
24.11.2014 | 00:00

Ultras Guerrils | Skenderbeu - PARTIZANI

Ultras Guerrils mbulojne qiellin me balona
25.11.2014 | 22:51
25.11.2014 | 22:51
UG : "Laveri kendoi me fyellin e Ardian Takajt "
11.11.2014 | 09:59
11.11.2014 | 09:59
Femrat e Partizanit fitojne 3-0 kunder Teutes
25.11.2014 | 16:07
25.11.2014 | 16:07
Partizani humb derbin, merr nje pike
17.11.2014 | 00:00
17.11.2014 | 00:00
Basket, Partizani kundër Apolonisë në Kupë
24.11.2014 | 01:59
24.11.2014 | 01:59
Sukaj kosh ne fund, Partizani fiton 62-61
24.11.2014 | 01:51
24.11.2014 | 01:51
Mundje, Koçi fitues ne 130kg
17.11.2014 | 00:00
17.11.2014 | 00:00
Partizani “bëhet” me biçikletë
15.03.2008 | 00:00
15.03.2008 | 00:00
Ledia Allaraj, notarja rekordmene e Partizanit
03.07.2014 | 00:00
03.07.2014 | 00:00

SuperLiga

Partizani.Net | 2002-2015