31.07.2014 13:27
Menu
· Fillimi
· Kampionati
· Kupa e Shqiperise
· Skuadra
· Europa
· Historia
· Ekipet e moshave
· Forumi
· Partizani TV
· Dyqani
Dyqani
8476213-19247572
Me shume komente
Vizitoret
· Miq ne faqe: 3

· Anetare ne faqe: 0

· Anetare gjithsej: 467
· Anetari me i ri: xhesika
Partizani nė zi, nderon Jotin, kryetifozin
SkuadraDita e djeshme ka qenė e zezė pėr klubin e kuq. Krejt papritur, nė mėnyrė tė pabesueshme, ka ndėrruar jetė Kastriot Cema, ose siē e njohin tė gjithė tifozėt e zjarrtė tė Partizanit Joti. Nuk i ka bėrė gjė era e Krastės nė Elbasan, as tufani i "Loro Boriēit", por zemra e tij ka pushuar sė rrahuri krejt papritur pėr arsye natyrale. Joti ishte fryma e tifozėve, shpirti i tyre. Kastriot Cema u nda nga jeta dy net mė parė, por ai nuk do tė harrohet lehtė nga tifozėt e zjarrtė tė Partizanit.

Familjes sė tij i ka shprehur ngushėllimet i gjithė stafi drejtues i Partizanit si dhe futbollistėt. Albert Xhani, Bejkush Birēe, Hasan Lika, Genc Tomorri, Bujar Labinoti, Dashamir Gėzdari, tė gjithė drejtuesit e kuq kanė vizituar familjen e Jotit, qė u nda papritur nga tė dashurit. Para se tė niste stėrvitja, dje autobusi me tė gjithė futbollistėt ėshtė nisur pėr nė varrezat e Sharrės. Nuk kanė munguar miqtė e shumtė, tifozė tė Partizanit, qė e ndiejnė thellė nė zemėr humbjen e shokut tė ngushtė. Nė varrin e Jotit ėshtė vėnė njė kurorė me lule nė emėr tė pjesėtarve tė stafit tė kuq. I pėrjetshėm qoftė kujtimi i tij!

Dje, stėrvitje mė "shirit tė zi"
Seanca e djeshme stėrvitore ka qenė krejt ndryshe nga ditėt e tjera. Pas kthimit nga varrezat e Sharrės, tė gjithė futbollistėt kanė zbritur nė fushė nė njė atmosferė tė zymtė. Shumė nga lojtarėt e njihnin nga afėr Jotin, madje e kishin edhe shok tė ngushtė. Gjithsesi, stėrvitja ka vijuar sipas programit, megjithatė ndihej thellė atmosfera e zymtė pėr shkak tė vdekjes sė Kastriot Cemės.
Komentet
Nuk ka komente.
Shkruaj nje koment
Futu ne faqe per te shkruar Koment.
Vleresimi
Vetem anetaret mund te bejne vleresime.

Ju lutemi te futeni ne faqe.

Nuk ka asnje vleresim.
Temat e komentuara se fundi ne forum
  Tema Shikime Pergjigje I fundit
Miqesore: Partizani - Panse...
Ndeshjet e Partizanit
3 0 Eni
30.07.2014 21:32
Merkato
Partizani
7960 206 Eni
30.07.2014 14:33
Miqesore: Gostivari - Parti...
Ndeshjet e Partizanit
91 1 Eni
24.07.2014 22:00
Mentor Zhdrella
Lojtaret dhe stafi
391 9 Eni
24.07.2014 15:02
Lorenc Trashi
Lojtaret dhe stafi
235 2 Eni
22.07.2014 17:03
Instagram fk_partizani
E dua PARTIZANIN

Dhuroni ne Facebook duke perdorur PayPal, Karta Debiti ose Krediti


Deri tani $1040.00
Futu ne faqe
Pseudonimi

FjalekalimiNuk je anetar?
Kliko ketu per tu regjistruar.

Harrove fjalekalimin?
Kerko nje te ri ketu.
Shoutbox
Duhet te futesh ne faqe per te komentuar.

30.07.2014 14:05
Partizani kerkon te afroje ne skuader mesfusorin 23-vjecar te Flamurtarit Bruno Telushi

29.07.2014 21:27
iku zeqiri nga flamurtari. te ne mbase?

26.07.2014 17:07
Une ne stadium shkoj qe ne 1978,qe kur isha 14 vjec,per rrezultate te shpresojme por po nuk erdhen dhe dy sulmues goli nuk kemi gje ne terezi,per kete jam i sigurte

26.07.2014 13:27
Kete sezon mjafton qe te jesh ne stadium cdo ndeshje edhe qe nga java e 4 apo 5 do bindesh edhe vete qe titulli nuk eshte utopi, ndersa Europa nuk diskutohet........

26.07.2014 13:26
I mire apo i keq Lika duhej ta kishte mbyll sezonin si trajner dhe jo te beheshin eksperimente me portugeze te panjohur. Pavaresisht kesaj Europen nuk e kapem se ai mercenari Memelli humbi penalltine

26.07.2014 13:25
Bajram, te siguroj qe kete sezon do gabohesh. Sezoni i kaluar u mbyll me deshtim pasi ishim vete ne tifozet dhe klubi viktime e klimes qe krijojne mediat sportive ne Shqiperi. I mire apo i keq Lika du

25.07.2014 16:24
sponsor tamam esht presidenti. ashtu si cdo skuader tjeter. pervec skenderbeut te tjerat rremuj jan akoma. un e shof aty aty der tani si sezoni kaluar.

25.07.2014 15:39
Kete gje pata parashikuar dhe vitin e kaluar ku Partizanin e shihja ne klasifikim midis vendit te katert dhe te peste.urimi im eshte para Partizani,por asgje sme bind.Te shikojme se si do shkojne puna

25.07.2014 15:36
Nuk mund te pretendosh tituj kur ske ekip elitar.si perfundim une dua qe parashikimet e mia mos te dalin,por fatkeqesisht ato do te jene 100% ne fund te sezonit

25.07.2014 15:35
per tituj,por lufta do te jete per mbijetese ne mes nesh,fierit,elbasa
nit,shkodres dhe deri diku durresit,por gjithsesi durresin e shoh para nesh

Koha e renderit: 0.55 sekonda 1,672,741 Vizitore