Superliga

Category: Superliga
Number of Items: 2749
> Roberto Nava: Kemi plan ambicioz pėr Vllazninė
> Tirana, tifozet protestojne para bashkise
> Duro: U riktheva te Partizani pėr ta nxjerrė kampion
> Abilaliaj: Jemi tė pėrqėndruar te sfida e Krujės
> Mėrgjyshi: Ndaj Vllaznisė, ndeshja e jetės
> Partizani bileta falas pėr sfidėn me Skėnderbeun
> Laci mund Partizanin, shpreson Europen
> Vllaznia, Beqiri gol mbijetese
> Skenderbeu Kampion!!! (Video)
> Josa: Ndaj Kukėsit synojmė tė fitojmė titullin
> Nimani: Ndaj Partizanit kėrkojmė fitoren
> Belisha: Mbijetesa varet nga ne
> Sefa: Duam arbitėr tė paanshėm me Vllazninė
> Bllokohet buxheti, Flamurtari dy muaj pa rroga
> Gjoka: 4 pikė me Tironėn e Vllazninė
> Mazrekaj kėrkon falje, kthehet nė stėrvitje
> Duel mbijetese, Tirana mund Vllaznine
> Java 30: Teuta mund Skenderbeun, mendon Europen
> Java 30: Sefa triplete, Besa shpreson
> Java 30: Kukesi e Laci ndajne nga nje pike
> Java 30: Partizani mund Kastriotin, mjafton Sacer
> Skėnderbeu, rinovon Ademir Ribeiro
> Magani: Vetėvrasje nėse luajmė pėr barazim
> Heshtja e kuqe, “bumerang” ndaj imazhit
> Besa ka shpresa pėr mbijetesėn
> Kukėsi-Laēi, nė mes Europa
> FSHF: 4 javėt e fundit luhen nė tė njėjtėn orė
> Superiore, Kėpuca e Artė njė garė pėr tre
> Josa: Jemi njė klub model
> Gjoka: Na duhen edhe 5 pikė pėr mbijetesėn
> Tirana - Vllaznia, supersfida e javes
> Besa gjen faktet: Ja si na masakruan gjyqtarėt
> Sampaio: Fitore pėr skeptikėt
> Java 29: Vllaznia poker mbijetese ne Kruje
> Partizani mund Kukesin, prek Europen
> Skenderbeu prek titullin, fundoset Besa
> Skėnderbeu, Ribaj ulet nė stol, Nimaga titullar
> Mazrekaj: I besoj kėmbės sime, jo mjekėve
> Tirana, Gilberto stervitet me grupin
> Kukėsi, rikthehet Smajli dhe Malota
> Bano: Do jemi kalimtarė nė tė Parėn
> Dushku: E mundim Lushnjėn
> Mazrekaj: Jam larguar nga Partizani
> Josa: Kampionė vetėm me matematikė
> Kastrioti: Vllaznia t’i harrojė pikėt nė Krujė!
> Mėrgjyshi: Besėn po e fundosin!
> Halilaj: Rivali ynė ėshtė Skėnderbeu
> Idi Batha, lojtari i momentit nė Durrės
> Tifozėt e kuq presion lojtarėve: Fitoni me Kukėsin
> Gilberto kėrkon largimin, Tirana reziston
> Skėnderbeu hap dyert pėr tifozėt
> Superligė apo “pazar rezultatesh” ?
> Gjoka: Ja pse rilindi Flamurtari
> Mazrekaj problematik, drejtuesit ngejnė tonet
> Ja si pritet tė jetė stadiumi i Flamurtarit
> Tirana / Magani nuk e mendon rėnien
> Votoni... Kush fiton ne javen e 22-te?
> Vlore, grushte nė fushė dhe tunel (Video)
> Teuta, Daja zevendeson Sorrentinon
> Fushaj: Duka u bė si Enveri, e turpshme qė po rikandidon
> Alarm te Flamurtari, Gjoka nuk ka mbrojtje
> Debatoi me trajnerin, Xhafaj drejt pezullimit
> Tirana, 270 minuta pa pėsuar gol
> Dhuna ne Kukes, ja cfare ndodhi
> Flamurtari e Kukesi, kthesat e pabesueshme
> Flamurtari rrezikon minus 3 pikė nga FIFA
> Vrapi: Tirana duhej tė kishte mė shumė pikė
> Laci merr fitoren, Flamurtari ne telashe
> ALBtelecom, sponsor i pergjithshem i Partizanit
> Dopio Xhafaj, Teuta permbys Vllaznine
> Skenderbeu mund Lacin, mban hapin e Teutes
> Kukesi, Shensoj trajneri i ri: Dalim kampion
> Skenderbeu fiton ne Shkoder, merr kreun (Video)
> Dorėzohet Cungu, jep dorėheqjen nga Kukėsi
> Vucaj i jep tre pike Lacit, Besa ende pa fitore
> Tirana rigjen fitoren, shenon Semedo
> Bylis e mbyll me nente lojtare por rremben nje pike
> 1-1, Lushnja ndal Teuten kryesuese
> Partizani mund Kukesin 0-1, ngjitet i dyti
> Teuta mund edhe Tiranen, ruan kreun
> Shkembi-Pejic, Skenderbeu merr tre piket ndaj Lushnjes
> Shperthen Bylis, fundoset Besa
> Kukesi fiton ne Kruje, mjafton Allmuca
> Vllaznia triplete, Bushic dopiete
> Partizani ben loje pa gol, Flamurtari merr nje pike
> Kukesi, tjeter gjobe e majme nga UEFA
> Apeli nuk i kthen piket Flamurtarit
> Superliga / Java e pestė me duele te rendesishme
> Gjika: Te na kthejne piket. Aksionet do shiten
> Laci - Bylis, akuza per presion dhe trukime
> Hoxha: Nuk tolerohen mė gabime
> Malindi dy gola, Kastrioti tre pike
> Kukesi shtang Skenderbeun, fiton 1-3 ne Korce
> Teuta mund Flamurtarin dhe merr kreun
> Vllaznia, fitore e lehte 2-0 ndaj Tiranes
> Java 3: Partizani - Bylis 2-2
> Gjika: Skandal i policisė, u dhunova unė i pari
> Besa dhe Teuta, barazim mes polemikave
> Tirana, fitore qetesie ndaj Lushnjes
> Flamurtari thyen korēarėt mes tensionit (Video)
> Shpėtim Gjika, gati tė shesė klubin
> Flamurtari-Kukėsi, “duel” nė FSHF pėr Smajlin
> Lushnja shtang Kukesin, vendos Trashi
> Tirana ngec ndaj Lacit, barazim 0-0
> Skenderbeu, fitore minimale ndaj Beses
> Partizani rikthehet ne Superlige me fitore
> Flamurtari e nis me fitore ne Shkoder
> Teuta, fitore me permbysje ndaj Bylis
> Besa, Mergjyshi zevendeson Shehun ne stol
> Europa dhe Kombėtarja zbehin kampionatin
> Starova: Kuqi ka kėrkuar tė luajė pėr Kukėsin
> Kukesi synon Shefki Kuqin
> Kryebashkiaku Halilaj: Gjici bėn politikė me Kukėsin
> Miqesore / Prishtina - Partizani 1-1
> Kukėsi, njė leksion pėr futbollin shqiptar
> Njė biznesmen pėr Flamurtarin!
> Flamurtari s'ka lekė, largohen yjet
> Gjici prane akordit per sponsorizimin e Tiranes
> Grusht ne miqesoren Tirana - Besa
> Valter Fushaj drejt rikthimit te Vllaznia
> Partizani, probleme vizash per kosovaret
> Tirana nė krizė?
> Plani i Grimės, 3 blerje dhe pagesa tė ulėta
> Flamurtari / Gjoka: Objektivi i sezonit, kampionati
> Ramandan Shehu eshte trajneri i Beses
> Nica jep dorėheqjen: Skuadra nuk m'u bind
> Tjeter humbje e thelle per korcaret, 0-4 me Cottbus
> Muka, akuza pėr Bashkinė dhe drejtuesit e klubit Tirana
> Flamurtari i ardhshėm me stof kampioni
> Krasniqi afėr marrėveshjes me Besėn e Kavajės
> Kontrasti, kombėtarja "fluturon", Superliga njeh fundin
> Bylis, miliona nga talenti Olajinka?
> Skenderbeu humb 2-0, debutojne Sefa dhe Abazi
> Superliga e dobet, pak shanse nė Europė
> Cuneyt Karakus, trajneri i ri i Besės
> Teuta, aty ku dinė tė bėjnė skuadėr
> Nallbani: Tirana duhet t’i kthehet donatorėve
> Prokuroria kompleton dosjen, Bizhdili nė gjyq
> Gjici: Sezonin tjetėr garantoj se Kukėsi ėshtė pėr titull
> Tirana nė udhėkryqet e sė ardhmes
> Kampionėt e Skėnderbeut nė hall me largimet
> Futbollistėt e Tiranės kėrkojnė rrogat te Bashkia (Video)
> Superliga e dhunshme, renditet e 51-ta ne fair-play
> Gjici: Jam gati tė investoje dhe te Tirana
> Spektakel ne Kukes, Skenderbeu ngre trofeun (Video)
> Bizhdilit i shtohen dhe dy ndeshje tė dyshuara per trukim
> Tomori e mbyll me 'poker' kunder Teutes
> Shulku: Ishte edicion pozitiv pėr Superligėn
> Starova: Ja si e arritem suksesin me Kukesin
> Plaku mes Slask dhe Skenderbeut
> Teuta i falet Osmanit, merr vendin e dytė
> Morina drejt Skenderbeut
> Historike, arbitrojne femrat ne Superiore
> Kuksianėt tė bindur: Vitin tjetėr dalim kampionė
> Lojtaret 4 muaj ne pritje, Tirana “ne kaos”
> Vllaznia, rikthim talentesh dhe titull sezonin tjeter
> 1 milion euro dem, Gjika mendon per gjoba
> Gjiēi: Arritja e Kukesit, e rralle ne kontinent
> Kukėsi turpėron 6-1 Flamurtarin
> Tirana ndalet nė Fier dhe i largohet Europės
> Teuta pėrmbys ballshiotėt, fiton 1-2
> Skenderbeu shpallet Kampion!
> Ēela: Do bej Vllazni te madhe... Lika e Vuēaj kuqeblu?
> Superliga, rikthehet frika nga manipulimet
> Besa drejt rėnies, trukimet ngatėrrohen me fushatėn
> Teuta, Tefik Osmani optimist pėr vendin e dytė
> Bizhdili nen akuze, ofronte miliona
> Trukime e leshime, Superliga me probleme te shumta
> Daniel Xhafaj shpėton Teutėn
> Kukėsi nuk ndalet, rrezikon Besėn
> Memelli shtyn festen e Skenderbeut
> Magani: Europa objektiv, vendi i dytė prestigj
> Komplikohet Europa, “digjet” vendi i 4-t
> Mbrojtja e Flamurtarit nen akuze
> Skenderbeu mund Besen, titulli nje pike larg
> Vllaznia mposht Teuten me dy penallti
> Ekipet e rralla te Superliges, nga Selenica te Tekstilisti
> Vllaznia, "lavirja" e radhės nė duart e politikės
> Laēi i falet Vucajt, kapitullojnė ballshiotėt
> Vllaznia humb ne Peqin, Europa e veshtire
> Dopio Memelli, Flamurtari i dyti
> Teuta rrmeben nje pike "in-extremis" ndaj Kukesit
> Perle e Likes, Tirana mposht Skenderbeun
> Arjan Bellai prezantohet te Luftetari
> Bojkot te Besa, jane tre rroga pa u paguar
> FSHF denon vezhguesin qe raportoi incidentin Roshi-Dede
> Dopio Hajdari, Vllaznia fiton ne Shkoder
> Tirana tre gola per tre pike ne Kruje
> Nė Fier e pranojnė: Zbritėm nga Superiorja
> Kukesi i frikshem, Popovic triplete
> Gvozdenoviē dhe Zizoviē padisin Tiranėn nė FIFA
> Skėnderbeu synon njė turn nė Champions
> Nė Vlorė synohet parakalimi i Teutės
> Dede: Tirana nuk dorėzohet
> Vijne Lilaj e Shehi, Skendebreu mendon per Teuten
> Kreshnik Ēipi: Superiorja tė hiqet nga bastet
> Basha premton zgjidhjen e krizės sė Tiranės
> Bushati: Vllaznia do tė jetė nė katėrshe
> Djala: Ruci po hedh baltė mbi Kastriotin
> Ruci: Futbolli yne i trukuar, vetem 4 ekipe te pastra
> Vllaznia / Nallbani beson te vendi i katėrt
> Ankth te Flamurtari, Lena rrezikon sezonin
> Apolonia, matematika e lejon tė shpresojė
> Allmuēa kėmbėngul, do patjetėr trofe me Kukėsin
> Alimehmeti do te risjelle disiplinen te Tirana
> Luftetari / Nora: Kemi lojtarė pa gjak nė ekip
> Tirana shkarkon Taganin
> Kukesi i frikshem, pese gola Tomorit
> Laēi rigjen fitoren kunder Vllaznise
> Skenderbeu fundos peqinasit
> Ēela: Semina iku se i rrezikohej jeta prej borxheve
> Mjafton Jakupi, Teuta ruan vendin e dyte
> Nga 3-1 ne 3-6, Flamurtari shtang bardheblute
> Duro: Po e le futbollin, por nuk do t’i ndahem fushes
> Bordi i Tiranės dėnon incidentin e Kavajės (Video)
> FSHF: Policia, pėrgjegjėse pėr sigurinė e lojtarėve
> Flamurtari dhe Teuta ndajne nga nje pike
> Kryebashkiaku i Kavajės kėrcėnon dhe godet Nevil Deden
> Kastrioti fundos Tomorin
> Bind Vllaznia, fiton 1-3 ne Fier
> Zgjohet Bylis, fiton 3-0 ndaj Kukesit
> Flamurtari i pandalshem, shketerron Shkumbinin
> Mancaku vendos derbin, fiton Teuta
> Tirana, fitore me vuajtje ndaj Luftetarit
> Skenderbeu merr fitoren, Bylis -3 pike dhe gjobe
> Flamurtari, ekipi me ne forme i Superliges
> Takaj: Gjika perdor Flamurtarin per fushate
> Shkumbini rremben nje pike ne Kavaje
> Gafa e Bylis shpeton Skenderbeun
> Paqe ne "Qemal Stafa" mes Tiranes e Teutes
> Flamurtari shkaterron Tomorin 5-2
> Kukesi mund Apolonine, vendos Popovic
> Luftetari shtang Vllaznine, fiton 2-1
> Kastrioti mund Lacin 2-1
> Bylis e Kastrioti, ja si u bė trukimi
> Rexha pezullohet "pėr" njė puthje
> Nevil Dede, trajneri i ri i Tiranės
> Bizhdili rikthen Pėrparim Daiun nė stolin kavajas
> Bylis e Kastrioti ndahen ne paqe
> Mjafton Bici, Skenderbeu merr tre piket ne Fier
> Shkumbini mund Tiranen, vendos Mustafaji
> Vlonjatet ikin me 3 pike dhe xhama te thyer nga Laēi
> Tifozėt e Flamurtarit: Ishte turp, tė dėnohet Bylisi!
> Shensoji: Kjo ėshtė Shqipėria, nuk kam ēfarė tė them
> Triplete e Memellit dhe teater ne Vlore (Video)
> Shefi i sigurisė nė FIFA: Ja si trukohen ndeshjet nė Shqipėri
> Kastrioti kater gola ne 45 minuta, shenon Moēka
> ESPN, Forrest: Skėnderbeu, trukuesi mė i madh
> Shperthen Teuta, fiton 3-0 ndaj Shkumbinit
> Kukesi triumfon ne Gjirokaster
> Fitore minimale e Tiranes, gol Limani
> Vllaznia triumfon ne Korēė, vendos Hajdari
> Turperohet Skenderbeu, peson 4 gola
> Tirana prezanton katėr blerjet e janarit
> Do te njihen tre kampionatet e luftes?
> Klubet shqiptare e duan Prishtinėn, por jo nė Superiore
> Prishtina e gatshme tė regjistrohet nė Shqipėri
> Gilman Lika: Te Tirana deri ne fund te sezonit
> Begeja largohet nga Teuta, Pajaziti trajner i perkohshem
> Bushati trajneri i ri i Vllaznisė
> Shqiperia, parajse per para bastesh
> Superliga e paster... s'ka doping
> Kushta: Flamurtarit i duhen pune e seriozitet, jo lojtare
> Shqipėria “zbret” 15 kate, Superiorja nė vendin e 80-tė
> Pali: Me Vllazninė ėshtė abuzuar shumė
> Tomori / Bode dhe Egilmez: Futbolli shqiptar i deshtuar
> Kompania turke, aksionere te vlonjatet
> Prishtina mbi 20 mijė € borxh futbollistėve!
> Mavraj ndiqet nga Stuttgart dhe Hoffenheim
> Gjoka: Do rikthehet Flamurtari elitar
> Skėnderbeu, edhe Kollēaku do tė rikthehet
> Vlonjatėt marrin pushimet, grumbullohen me 5 janar
> Milioneri Ulaj interesohet per Vllaznine
> Gjika: Aksionet nė shitje pėr 700 mijė euro
> Trajneri Egilmez prezantohet te Tomori
> Kristidhi: Objektivi i Luftėtarit mbetet mbijetesa nė Superligė
> Fushaj: Ma jepni Vllazninė, e ēoj nė Europė!
> Gjoka: Nė Europė do tė jemi patjetėr
> Osmani ankohet nė FSHF pėr masat e Vllaznisė
> Opinion: Vllaznia shkundet nga “pluhurosja” e identitetit
> Ernest Gjoka emerohet trajner i Flamurtarit
> Bylisi, ekipi qė “ha kokat” e trajnerėve
> Shkarkohet Rubio, Magani gati per stolin vlonjat
> Gara e “vrarė” nga Skėnderbeu apo nga rivalėt qė e ndjekin?
> Vonojnė rrogat te Tirana, lojtarėt kėrcėnojnė me largim
> Adhurim Duka, kandidat serioz pėr presidencėn e Flamurtarit
> Martini: Luftėtari merkato pėr tė qėndruar nė Superligė
> Shkoder / Akuza trukimi per humbjen me Kastriotin
> Gjika: Nuk kthehem, ka klane pro Skenderbeut
> Skenderbeu kampion dimri, nuk ka rivalė
> Vllaznia / Duro dhe pesė titullarė drejt largimit
> Flamurtari mposht Apolonine, tani me prane Europes
> Tirana permbys Lacin, shenojne Duro e Lika
> Bylis ben ligjin ne Peqin, mund 3-1 Besen
> Skenderbeu nuk ndalet, kampion dimri me 10 pike diference
> Kastrioti mund Vllaznine 3-2
> Tirana 7 ditė kohė pėr borxhet, rrezikohen pikėt
> Bizhdili: Federata, ēfarė sulmi tė organizuar Besės
> Futbolli shqiptar, mė i trukuari nė Europė
> Ish-kuqezinjtė: Gjika po mban gjalle Flamurtarin
> Shkembi: Do ta arrijme titullin e trete rresht
> Bashkia: Asnjė biznesmen i interesuar pėr Vllazninė!
> Tirana me telashe ne fushe dhe jashte saj
> Korcaret planifikojne tre shitje per $350 mije
> Protestojne tifozet e Flamurtarit
> Apolonia gjen fitoren e pare
> Arratiset Skenderbeu, ne Gjirokaster akuzojne gjykimin
> Begeja: Dua njė Teutė mė sulmuese
> Paradokset e njė rregulloreje
> Skenderbeu - Flamurtari 3-1, vendosin "ish"-et
> Nuk ndalet Skenderbeu, fiton 2-1 ne Kruje
> Rudi Vata: Muēa, pjesė e abuzimeve te Tirana
> Bratic-Memelli, Flamurtari mund Kukesin 2-0
> Teuta ne vend te dyte, Nika dy gola
> Besa - Vllaznia, sfida e krizės
> Tomori vetem nje minute larg fitores se pare
> Muca: Tirana s'i ka asnje borxh Rudi Vates
> Laci mund Tomorin 4-3, Hoti dy-golesh
> Kukesi shkaterron Besen 3-0, tani i dyti
> FIFA, 24 ditė kohė Tiranės pėr borxhet
> Tirana / Iken Lekbello, rikthehet Tafaj ne stol
> Dede largohet nga Luftėtari, vjen Martini
> Etri Berisha humb penallti, por shpallet me i miri
> Kukesi ndalet ne shtepi nga Teuta
> Super Bylis, poker ndaj Lacit
> Kastrioti mund Besen, shenojne Ēela e Gocaj
> Osmani i jep Vllaznisė vendin e dytė
> Super Memelli, tre gola per tre pike
> Apolonia e Tomori, barazim pa vlera
> Super Pejic, Skenderbeu shkeputet ne krye
> Ramadan Shehu merr drejtimin e Laēit
> Skenderbeu i vetem ne krye (Video)
> Tomori i rrėmben njė pikė Vllaznisė
> Besa kap kreun, fut Flamurtarin ne krize
> Shkumbini dhe Kukesi ndahen me barazim
> Bylis mund dhe parakalon Luftetarin
> Superliga, nga futbollistė shtypi te njė kampionat amator
> Ndreu: Shpresoj nė falje nga FSHF
> Tirana rrezikon 3 pikė nga borxhet
> Muēa kerkon 35 mijė euro nga Flamurtari
> Vllaznia nė “valle”, por mendjen nė ndeshjen e radhės
> FIFA gjobe Tiranes per kamerunasin Etogo
> Dede jep doreheqjen te Luftetari
> Kastrioti / Shkarkohet trajneri Mėrgjyshi
> Jakupi i jep fitoren Teutes ne Kruje (Video)
> Besa merr tre pike ne Gjirokaster (Video)
> Skenderbeu fiton 2-0 dhe shkeputet dy pike
> Flamurtari dhe Tirana ndahen me barazim
> Kukesi fiton dhe ngjitet ne vend te trete
> Bylis merr tre pike ne Fier (Video)
> Parathenia e javes se 6-te, kryendeshja ne Vlore
> Sadiku vazhdon serine e golave
> Fitorja nė Ballsh kthen qetėsinė te Vllaznia
> Ēaēo: Trepikėshi nė Fier na bėri me “krahė”
> Shkumbini dhe Kastrioti ndajne nga nje pike
> Laci dhe kukesi ndahen me barazim 1-1
> Eminhazeri i jep fitoren Teutes
> Tirana ngec ndaj Beses, merr nje pike te veshtire
> Luftetari shenon tre gola ne Fier
> Vllaznia merr tre pike ne Ballsh
> Soza: Ne Durres nis kthesa e Flamurtarit
> Teste andi-doping ne Superioren shqiptare
> Veliu: Nuk na falet kjo forme e dobet
> Skenderbeu fiton 3-0 dhe merr kreun
> Duro fajeson arbitrat dhe sulmuesit
> Nora: Gjyqtari na mohoi dy penallti
> Tjeter barazim per Vllaznine e Duros
> Fataki i jep tre piket Kastriotit
> Kukesi gjen me ne fund fitoren
> Flamurtari ngec serish ne Vlore
> Lekbello e nis me fitore te Tirana
> Besa mund Teuten, vendos Berisha
> Skandali "Arapi", klubet gati per bojkot
> Java 4 premton sfida interesante
> Nora: Fitojme edhe pa tifoze ndaj Tiranes
> Devolli: Deshtimet e Flamurtarit, faj i drejtuesve
> Lekbello me fuqi tė plotė te Tirana
> Java 3: Laci shkaterron Kastriotin 3-0
> Cana 25 minuta, Lazio me pike te plota
> Pepa e Lena gol, Flamurtari fiton 0-2
> Zhbllokohet Vllaznia, mund thellė Luftėtarin
> Lekbello, trajneri i ri i Tiranes
> Teuta superiore, Tirana vuan, por barazon
> Dede: Luftėtari, si i barabartė kundėr Vlaznisė
> Hallaci: Kukesi synon fitoren ne Fier
> Basha kerkon trajner te huaj per Tiranen
> Hasanbelliu: Trajneri zgjidhet brenda javės
> “Flota kuqezi”, bojkot Flamurtarit
> Tafaji: Lonēareviē drejt firmės
> Shkarkohet Lika pas disfates ne Gjirokaster
> Emurllai: Fitorja nė Vlorė, jo surprizė
> Tre gola pėr 3 pikė, Besa mund Tomorin
> Morina dy gola, Tirana fiton 3-0
> Luftėtari nė formė, poker ndaj Teutės
> Kukes, mbyllet pa gola derbi i veriut
> Kastrioti fiton 2-1 kunder Bylis
> Rubio: Nisje e keqe, s’ka justifikime
> Plaku-Orelesi, Skėnderbeu fiton sėrish
> Laci merr fitore historike ne Vlore
> Takaj: Dua fitore spektakolare pėr tifozėt!
> Rubio, trajneri i ri i Flamurtarit
> Vllaznia / Deliē, Hysa e Begaj, jashtė formacionit
> Disiplina: Tomori 4 javė pa tifozė, Vllaznia 1
> Stavri Nica rikthehet ne Lac
> Rubio kerkon 13 mijė euro rrogė nė muaj
> Tirana dhe Flamurtari shkėmbim trajnerėsh
> Arbri: Bylis mund tė kapė Evropėn
> Daiu paraqet dorėheqjen nga Laēi
> Mėrgjyshi: Mund te kishim fituar ne Fier
> Shkarkohet Muēa. Rubio pasardhėsi?
> Kroatėt mbajnė peng Abilaliajn
> Josa: Dua pėrforcime nė mesfushė dhe sulm
> Duro: Ky sezon do tė jetė i Tiranės
> Hasan Lika: Fitore e vuajtur, por e merituar
> Nika i jep tre piket Teutes ne Peqin
> Kukesi inaguron stadiumin me barazim
> Flamurtari ngec ne Ballsh
> Laci, vetem barazim 1-1 kunder Beses
> Apolonia dhe Kastrioti, barazim dhe grusht
> Duro i jep tre piket Tiranes
> Josa: Nuk ishte hakmarrje ndaj Vllaznisė
> Duro: Mė zhgėnjyen gabimet e mbrojtjes
> Pejic tre gola, Skenderbeu merr tre piket
> Shkoder, "Loro Boriēi" i rrethuar nga plehrat
> Abraham: Kjo Besė do t’ju mahnisė
> Kukesi do te luaj me tifoze (Video)
> Mile: Ta nisim mbare ndaj Tiranes
> Muēa: Ta nisim me fitore ndaj Bylis
> Sinani: Jam krenar qė i kam shėrbyer Vllaznisė
> Josa: Respekte Shkodrės, por duam fitore
> Kastrioti nė formė, synon sukses nė Fier
> Abazaj: Laēi ėshtė superior ndaj Besės
> Plotėsohet Kastrioti, 23 lojtarė pėr Mėrgjyshin
> Kryebashkiaku Luka: Shkodra pret trofe
> Skenderbeu, Fagu gjashte muaj jashte fushes
> 21 vite pritje, Vlora ėshtė gati pėr titullin
> Taku: Goli per Rubion. Dua kombetaren
> Vllaznia mund Aden 3-1, shenon Rexha
> Tagani: Ja pse Rubio nuk po firmos
> Besa bind nė Kosovė, mund Trepēėn 3-1
> Mancaku: Me Sakajn dhe Xhafajn, duam titullin
> Apolonia bind ndaj Pogradecit, vendos Rama
> Apolonia, tė rinjtė japin garanci pėr tė ardhmen
> Levi: Ja perse u largova nga Korca
> Besa fiton 1-0 ndaj Aris Limasol ne miqesore
> Tirana, rinovojnė Sina dhe Kalari
> Laēi test pozitiv kundėr Ilirisė, fiton 4-1
> Gjoka: Na duhen mė shumė miqėsore
> Skėnderbeu / Sot prezantimi i Mirel Josės
> Mancaku: Ndaj bullgarėve luajtėm dobėt
> Memelli: Premtoj sa mė shumė gola
> Josa: Ta nisim me fitimin e Superkupės
> Vllaznia-Besėlidhja 1-1, Duro kritikon mbrojtjen
> Davor Bratiē: Nė Vlorė do shpėrthej
> Apolonia / Gjoka kėmbėngul pėr sulmues
> Nora: Ky Luftėtar, nė gjashtėshen e parė
> Zyrtare / Josa merr drejtimin e Skėnderbeut
> Besa, sot miqėsorja e luksit me CSKA-nė
> Mustafai rinovon kontraten me Shkumbinin
> Kukės, stadium "anglez" dhe merkato cilėsore
> Skėnderbeu / Largohet trajneri Levi, pritet Josa
> Duro: Rubio nuk mė do, por s’largohem
> Orges Shehi: Jam pjesė e Skėnderbeut
> Josa: Nuk kam bėrė asnjė bisedė me korēarėt
> Hoxha: Te Kukėsi, gjithēka perfekt
> Ardian Takaj, presidenti i ri i klubit korēar
> Sheta: Javėt nė Bullgari, vendimtare pėr Teutėn
> Skėnderbeu / Shumė ndryshime nė Korēė
> Vllaznia mposhtet nga Molnari 1-0
> Gjici: Mė 25 gusht pėrfundon stadiumi
> Shehi: Objektivi ynė dihet titulli i tretė
> Tirana i ofron rinovimin Gilman Likės
> Mustafaji: Shėnoj mė shumė se vitin e kaluar
> Kukėsi e nis me humbje fazėn pėrgatitore
> Vllaznia, sot testi i parė ndaj Mornarit
> Vucaj: Laēi, faktor i rėndėsishėm i Superligės
> Shkumbini-Gramshi 0-0, Magani kritikon skuadrėn
> Erjon Vucaj rikthehet te Laēi
> Zeqo: Nuk jam zhgėnjyer, qėndrojnė tė gjithė
> Gjoka: Dua edhe dy pėrforcime
> Veliu: Flamurtari nuk del pa trofe kete sezon
> Bizhdili: Ju tregoj Besėn e re
> Duro: Kjo Vllazni do t’i befasojė tė gjithė
> Lika nis stėrvitjen, kėrkon pėrforcime
> Shkumbini / Magani rikthehet nė "shtėpi"
> Flamurtari, rinovon edhe Franc Veliu
> Besa barazon nė miqėsoren e parė
> Bekim Bala ikėn nga Tirana pėr 50 mijė euro
> Laēi, "poker" nė miqėsoren kundėr Gostivarit
> Interesim turk per Sebino Plakun
> Kukėsi largon Krasniqin pėr shkak tė serbit
> Shameti: Luftėtari renditet midis mė tė mirėve
> Bllazho Rajoviē, firma tjetėr pėr Flamurtarin
> Gjika: Do tė ndėrtoj nje super Flamurtar
> Flamurtari shpenzon miliona, sukseset mungojne
> Rudio: S'kam thėnė se Skenderbeu ėshtė i Dukės
> Kritaq Mile do tė jetė trajneri i Tomorit
> Gjoka firmos pėr dy vjet me Apoloninė
> Bylisi zyrtarisht nėn urdhrat e trajnerit Canaj
> Tomori, projektohet ekipi i ri
> Mėrgjyshi: Kastrioti sėrish pretendentė
> Bizhdili: Ja lista e lojtarėve pėr Dajėn
> Rubio: Munda Skėnderbeun e Dukės
> Shtubina: Unė isha “viktima” e parė e Muēės
> Prezantohet Luftėtari, firmos sulmuesi Miliē
> Pezullohet Progni, babai: Muēa kėrkoi 1 mln lekė
> Canaj: Bylisi im mė i forti i viteve tė fundit
> Helmohet Lika, nė dyshim pėr nesėr
> Bylisi nė Greqi pėr fazėn pėrgatitore
> Ilir Daja emėrohet trajneri i ri i Besės
> Ēota: Tirana tė bėn kampion
> Besa synon njė trajner tė huaj
> Kukėsi, 100 mijė euro pėr tre kosovarėt
> Flamur Shehu, tjeter kandidat per Apolonine
> Teuta mposht Dinamon e Moskes
> Largohet Magani, Besa mbetet pa trajner
> Nasufi: Ekipi do tė mblidhet shumė shpejt
> Artan Mėrgjyshi trajner i Kastriotit
> Teuta, humbje me goleadė ndaj Jagodines
> Hidhet shorti per sezonin e ri te Superliges
> 5-0, Shakhtar Donetsk turpėron Skenderbeun
> Superliga, sezoni 2013/14 me 12 skuadra
> Apolonia, nė skenė sėrish Bellai dhe Memushi
> Flamurtari, barazim pa gola ndaj Metalurgut
> Skenderbeu barazon me Kosice 1-1
> Llani: Pres ofertėn e Tomorit
> Tirana shkaterron Dinamon ne miqesore
> Stadiumi Gjirokastra, gati vendosja e 4 mijė stolave
> Kukes, nisin punimet per stadiumin
> Renova mund Flamurtarin 1-0
> Skenderbeu mundet 1-0 nga Vaslui ne miqesore
> Superliga me e "varfer" ne sezonin 2012/13
> Teuta / Lika: Synojme kualifikimin ne Europe
> Kukesi / Bashkia “dritė jeshile” pėr stadiumin
> “Milan Junior Camp”, pėrsėri nė Shqipėri
> Arian Bellai, favorit pėr stolin e Apolonisė
> Beratasit pezull, trajneri dhe lojtarėt “kėrcėnojnė”
> Skenderbeu, miqesore luksi me Dinamo Kiev
> Artim Shaqiri, kandidat pėr stolin e Apolonisė
> Hasanbelliu: Do jetė njė Teutė mė e fortė
> Superliga me shoqeri aksionere te falimentuara?
> Lena: Nuk kam patur kontakte me asnjė klub
> Luka prezanton zyrtarisht Duron te Vllaznia
> Kaos pėr buxhetin e ekipit tė Vllaznisė
> Rubio do tė vazhdojė nė pankinėn e Tiranės
> Shpėrthen Bizhdili: Duka po sillet si Enver Hoxha
> Ilion Lika: Dua titullin me Tiranen
> Pejic mund te largohet nga Flamurtari
> Klubet Superiore propozojne strukturen e re
> Mancaku edhe nje sezon te Teuta
> Sulejman Starova, drejtor teknik i Kukesit
> Cungu: Kukėsi synon "mesin e artė" e lart
> Cungu, shumė pranė pankinės sė Kukėsit
> Vrapi-Bicaj, nė fokusin shkodran
> Ikėn Papuēiu, Apolonia kėrkon trajner
> Zyrtare, Shpėtim Duro trajneri i ri i Vllaznisė
> Ish-trajneri i Napolit, kandidat per Tiranen
> Dosti: Do te tentojme perseri titullin kampion
> Bylis ambicioz, kėtė sezon synon Europėn
> Hyshmeri, edhe njė vit me Teutėn
> Tre stadiume kane nevoja emergjente
> Tė mėdhatė: Superliga me 10 skuadra
> Sinani, lamtumire pas 17 vitesh dhe 252 golave
> Progni: Qėndroj te Flamurtari dhe fitoj titullin
> Ardian Kozniku shumė pranė stolit shkodran
> Shameti: Kėtė sezon luaj me Luftėtarin
> Bizhdili: Do rikthej sėrish Besėn e trofeve
> Ribaj: Golat e mi pėr Odise Roshin
> Katėr kandidatura pėr stolin shkodran
> Aziri: Rubio e ka personale me mua
> Kushta: Flamurtari te ruaj grupin e lojtareve
> Rraboshta: Dua tė qėndroj te Luftėtari
> Apolonia qėndron nė Superiore
> Pejic dergon Tiranen ne FIFA
> Devolli: Dua Luftetar per Europe
> Kastrioti, presidenca shet 75% tė aksioneve
> Magani: Sė ardhmes nuk i dihet
> Tomori mbetet ne Superiore, vendosin penalltite
> Shulze kerkon rikthimin ne stolin shkodran
> Besa mund Kamzen, rikthehet ne Superlige
> Canka: Fiton Lushnja brenda 90 minutave
> Bashkia e Krujes, 140 milionė per Kastriotin
> Gjoka: Projektojmė Tomorin e sezonit tė ardhshėm
> Dervishi: “Kėpucėn e Artė” e kam merituar
> Bizhdili 50 milionė premio pėr Superligėn
> Laēi, faza pėrgatitore nė Austri?!
> Kamza ka dhe 90 minuta "lufte" mbijetese
> Duro takohet me drejtuesit shkodrane
> Ne Vlore nis projekti i se ardhmes
> Skenderbeu feston titullin e trete (Video)
> Skenderbeu, dy ndeshje per 600 milion leke
> Abazaj fiton ceshtjen, Tirana i ka borxh 10.5 mil
> Sula ben lajm nga Brazili, ne Spanje e Portugali
> Shkemi: Kam hequr dore nga futbolli shqiptar
> Xhafaj-Plaku, gati golat per Skenderbeun kampion
> Kastrioti: Duam ta mbyllim me fitore
> Prokuroria e Elbasanit: Arma ishte lod
> Belisha: Kaq ishin mund?sit? k?t? sezon
> Moviola e javes se 25-te te Superliges
> Relacioni i gjyqtarit dhe delegatit per Peqinin
> Rubio: Diskutojme firmen pas finales
> KF Shkumbini: Nuk pati asnj? incident
> Vlonjatet: Pame tmerr me sy ne Peqin
> Kozniku mund t? marr? drejtimin e Vllaznis
> ?eki?i: Janku favorizoi haptazi Teuten
> Papuciu: Besojme te mbijetesa
> Xhafaj: Titullin e fitojme ne Pogradec
> Grima: Tani mendojme per te ardhmen
> Kamza barazon n? sht?pi me Kastriotin
> Tirana, fitore morali ne La?, vendos Bala
> Krisma ne Peqin, Shkumbini fiton 1-0
> Goleade ne Durres, Teuta mund Pogradecin
> Skenderbeu fiton, vetem 90 minuta larg titullit
> Bylis siguron Superioren, Tomori ne play-out
> Vllaznia vulos renien e Dinamos, fiton 3-0
> Skenderbeu dhe Teuta fitojne, Dinamo ne K1
> Partizani / Amerikanet duan aksionet e Xhanit
> G?rxho: Do ta shpetojme Apolonine
> Pogradeci kerkon pike ne Durres
> Shkumbini / Mile: Na duhet patjeter fitorja
> Abazaj padit Tiranen per 3 muaj rroge
> Krutanet: Nuk do t'i bejme dhurata Kamzes
> Brahja: Ndihem vlonjat, q?ndroj te Flamurtari
> Dushku: Oferta nga Austria, por dua Tiranen
> Levi: Nuk mund te gabojme ndaj Apolonise
> Flamurtari / Muca: Do te ruhet grupi aktual
> Skenderbeu - Teuta, duel ne distance
> Bana: Kamza do te qendroje ne Superlige
> Kastrioti / Alikaj ankes? n? FSHF p?r rrogat
> Gjika: Korcaret e meritojne... kete vit
> Lika: Fajet i kemi vete, por ka dhe dy ndeshje
> Dor?zohet Dinamo: Do t? respektojm? gar
> Xhafaj: Fitoj titullin dhe rinovoj ne Korce
> Laci shtang Kastriotin, shenon Emurllai
> Tomori merr nje pike ne Shkoder
> Tirana ngec perseri, barazon me peqinasit
> Teuta humb shansin per te marre kreun
> Pogradeci dhe Apolonia ndahen me barazim
> Flamurtari ne Europe League, Dinamo ne K1
> Ngec Skenderbeu, nuk perfitojne rivalet
> Vllaznia projekton n? heshtje t? ardhmen
> Starova: Evis Peza, arbiter i korruptuar
> Mu?a: Po luhet jasht? fushe
> Rubio: Zhvilluam ndeshje t? sh?mtuar n? derbi
> Ballshiotet humbasin Ristevskin para Skenderbeut
> M?rgjyshi: Situata e r?nd?, por kemi shpresa
> De Vekis: Jemi drejt realizimit t? objektivave
> Edhe tre jav? p?r t? kuror?zuar kampionin
> Kamza mund Pogradecin ne lufte per mbijetese
> Hysko i jep tre piket Tomorit ne shtese
> Mucollari eurogol, Kastrioti merr fitore ne Peqin
> Laska: Laci luan per llogari te vet
> Dinamo fiton derbin, mban shpresat gjalle
> Laci ndaj Teuten ne Kruje fale golit te Vu?ajt
> Skenderbeu fiton 2-1 dhe rimerr kreun (Video)
> Franc Veliu: Ky Flamurtar premton shum
> Shkodranet synojne surprizen ne Korce
> Java a 23-te e Superliges
> Pogradeci e Bylis ndajne nga nje pike
> Kamza merr fitore me vlera ndaj Lacit
> Teuta fiton dhe rimerr kreun e Superliges (Video)
> Tirana mund Tomorin, Bala gol n? t? 90-
> Shenon Pejic, Skenderbeu humb kreun (Video)
> Fitore me penallti per Vllaznine e Kastriotin
> ?ela: Ndreu la para n? dhom?n e arbitrave
> Kamza beson te mbijetesa
> Bylis, motivim me premio para Pogradecit
> Bala: Tirana mendon akoma per titullin
> Rama: Apolonia kerkon fitoren ne Shkoder
> ?eki?i: Na duhet patjeter fitorja ndaj Bylisit
> Flamurtari - Skenderbeu, supersfida e javes
> Arbri: Synojme fitoren me Tiranen
> Ndreu: FSHF nuk donte qe te fitonte Kastrioti
> Disiplina p?rjashton p?rjet? Ndreun nga futbolli
> Trajner turk per Vllaznine?
> Fushaj: Po tallen me investimet tona te Vllaznia
> FSHF inaguron fushen ne Fshatin e Femijeve
> Charles Ofoyen: Berati si shtepia ime
> Belisha: Gjyqtar?t na kan? ?vjedhur? shum
> Frik? te Flamurtari, i bie t? fik?t Selimit
> Dinamon e mban vet?m matematika n? loj
> Levi: Tiranen e mposhtem ne te gjitha drejtimet
> Fitore me arome titulli per Skenderbeun
> Allmu?a: Kjo supersfid? i duhej futbollit shqiptar
> Shkumbini fundos Kamz?n, Diop hero
> Tomori mund me p?rmbysje Kastriotin
> Laci mund Pogradecin 2-0
> Teuta mund Dinamon, vendos Jakupi
> Flamurtari, fitore europiane me Apolonine
> Muca: Ne Fier ndeshje e veshire
> Levi, dilema p?r mesfush
> Formacioni i Tiran?s me skem?n 4-2-3-1
> N? stadiumin e Kor??s edhe forcat Renea
> Muka: Historia s'behet me dy sezone
> Mirel Cota paralajmeron: Kujdes Dinamon
> FSHF-ja: Nuk ka gjyqtar? t? huaj n? Kor
> Tirana kerkon gjyqtare te huaj per Skenderbeun
> Moviola / Gabime te shumta kunder Vllaznise
> Canaj dhe Duro, dy kanddidate per Vllaznine
> Kamza dhe Dinamo ndajne nga nje pike
> Laci merr tre piket kunder Shkumbinit
> Tirana mund me veshtiresi Apolonine (Video)
> Flamurtari, pa tifoz?, por me fitore
> Shkarkohet Vata pas akuzave ndaj Troshanit
> Teuta mund Tomorin, mjafton Tairi (Video)
> La?i-Shkumbini, t? h?n?n n? 'Selman St?rmasi'
> Fiton Pogradeci, Vllaznia akuzon anesorin (Video)
> Shpetim Duro drejt stolit te Vllaznise
> Dervishi: Momenti me i bukur i karrieres
> Apolonia tani me prane mbijeteses (Video)
> Kamza, humbja komplikom pozitat (Video)
> Dabulla: Skenderbeut ia lene ndeshjet
> Kastrioti gati per te heshtur Korcen
> Shkumbini mund Pogradecin 2-1
> Dinamo - Laci 2-2, blute drejt K1 (Video)
> Tomori shpartallon Kamzen 4-1 (Video)
> Vllaznia hakmerret, mund Flamurtari 2-1 (Video)
> Rubio: Ishte nj? ndeshje e ?uditshme
> Apolonia merr tre pike shprese
> Teuta triumfon ne Korce, vendos ?ota
> Hajdari/Gocaj: Rinovuam per nje Vllazni kampione
> Rubio: Keni talente, por nuk ecin perpara
> Shaba: Vllaznia nuk luajti per Skenderbeun
> Grami: Fitore p?r t? mbajtur shpresat ende gjall
> Korcaret: Ne krye me merite
> Rubio: Besoj ende te titulli kampion
> Tirana dhe Vllaznia ndahen pa gola
> Skenderbeu merr kreun, shenon Muzaka (Video)
> Laci mund Tomorin me dy golat e Hyses
> Flamurtari fiton ne Pogradec, Pejic perseri gol
> Teuta fiton pas pese ndeshjesh, mund Apolonine
> Shkumbini mund Dinamos, vendos Shenaj
> Shaba: Vllaznia, e vetme kund?r aleancave
> Tomori / Gjoka: Mbijetojme ne elite
> Lika: Teuta ime akoma ne gare per titull
> Moviola e jav?s s? 17-t? te Superliges
> Dinamo / Mergjyshi: Tre pike te rendesishme
> Tifoz?t vlonjat? kund?r ekipit t? tyre: ?E shit?t"
> Dinamo mund Pogradecin, shpreson te mbijetesa
> Skenderbeu fiton ne Peqin, mban hapin e Tiranes
> Tirana fiton ne Vlore dhe ruan kreun
> Vllaznia zhgenjen ndaj Kastriotit
> Sk?nderbeu i p?rgjysmuar, 6 mungesa me La?in
> Tomori / Ultrasit proteste, pezullohen tre lojtare
> Lutaj: Do te kthehem perseri ne Shqiperi
> Muca: Te hetohet ndeshja e Peqinit
> Shensoy: Kamza fitoi me ndihmen e gjyqtarit
> Zeqo: Teater? Thjesht karagjoze qe akuzojne
> Vata: Kjo eshte Vllaznia ime
> Dinamo gjen fitoren e pare ne kampionat (Video)
> Tirana mund Pogradecin dhe rimerr kreun
> Laci mund Apolonine ne "Loro Borici"
> Kamza gjen fitoren pas shtate ndeshjesh
> Smajli i jep fitoren Vllaznise ne Durres
> Vata: Me kenaq shume fitorja
> Plaku dhe Xhafaj i japin kreun Skenderbeut
> Java 16 / Kastrioti - Flamurtari 1-1
> Laska: Skandal n?se Mo?ka luan p?r fierak
> Bylis me sulmin me te mire ne Superlige
> Teuta me tre mungesa te rendesishme
> Levi: Me Shkumbinin, nj? tjet?r finale
> Malota: Vetem fitorja na ben pune
> Progni: Nuk duhet te dorezohemi
> ?ota: Treguam q? Teuta do luftoj? deri n? fund
> Gjika: Koha p?r t? krijuar Lig?n Profesioniste
> Stavri Nica drejt largimit nga Apolonia
> Lika: Teuta e meritonte q? t? fitonte ne Vlore
> Diop: N? Fier edhe mund t? kishim fituar
> Tjeter perballje e veshtire per Kastriotin
> Qarri i inatosur me lojtaret dhe gjyqtaret
> Daiu: Kemi b?r? nj? paraqitje skandaloze
> Tomori shkaterron Pogradecin, Arbri dy gola
> Mu?a: Humbem dy pike ndaj Teutes
> Krutanet dorezohen ne "Qemal Stafa"
> Vllaznia shkaterron Kamzen 4-0
> Kastrioti / Fillojne pergatijet anti-Tirane
> Hyshmeri: Po mundem vlonjatet, me afer titullit
> Nica: Apolonis? nuk i lejohet m? hap fals
> La?i k?rkon pik? n? transfert?n e Ballshit
> Gava: Duhet te fitojme ne cdo fushe
> Pejic padit ne FIFA Tiranen
> Drejtuesit e Bylisit pezullojn? pa afat Frash?rin
> Refik Halili: Nuk me largon dot njeri nga Tirana
> "STOP" zhgenjimeve, krutanet presin fitoret
> Tirana europiane nis nga rinovimi me Rubion
> Hyshmeri: I forte ai qe bie edhe dhe ngrihet serish
> Dervishi, 30-vjecari golashenues
> Ilion Lika: Jemi t? fokusuar tek objektivi, titulli
> Muca: Mocka jashte planeve... Reagon portieri
> Vllaznia: Nuk na duhet trajner, kemi Vaten
> Pisha: Jemi kater ekipe per titullin
> Sheta: Gabuam, por nuk mbaron ketu per Teuten
> Levi: Tani besojme te titulli
> Duro: Nuk largohem, Rubio: Eshte kapitull i mbyllur
> Tafaj: Ja e verteta e Klodian Duros
> Cekici: Barazimi ishte p?r gjyqtarin Sino
> Lika: Jemi akoma te paret
> S'ka fitues ne "Qemal Stafa", Dinamo - Apolonia 3-3
> Gjika: Edhe Flamurtari n? gar? p?r titullin
> Zeqo: Kund?rshtar p?r titullin kemi vet?m euforin
> Duro: Rubio e Tafaj po ia marrin frymen Tiranes
> Muzaka: Fitore shum? e r?nd?sishme
> Shkumbini - Bylis 1-1 (Mustafaj / John Juan)
> Flamurtari fiton ne Kamez, shenon Selimi
> Tirana / Klodian Duro nuk pranon stolin
> Tirana fiton ne Durres, tani dy pike larg Teutes
> Lika: Tirana e meritoi fitoren
> Laci mund Vllaznine, mjafton goli i Hyses
> Ultrasi i Teutes: Ne Durres nuk ka dhune
> Starova: Ky eshte sezoni i Teutes
> Rubio: Shkojme per fitore
> Skenderbeu kalon Pogradecin, fiton 3-0
> Mancaku: Titulli eshte me afer se kurre
> Vata: Ne Vlore na vodhen gjyqtaret
> Vujadinovic firmos edhe p?r nj? sezon me Vllaznine
> Kastrioti: Kupa prioritet, tentojme fitoren ne Tirane
> Beratasit mezi presin ndeshjen ne shtepi
> Fjodor Xhafa kapiteni i ri i Bylis
> Florent Aziri: Me Tiranen dua te fitoj kombetaren
> Cikalleshi ?sht? zyrtarisht i Tiran
> Djarmati: Dinamo ka potencial p?r t? shp?tuar
> Sheta: Mundim Tiranen, vazhdojme rrugen e titullit
> Laci / Lojtaret marrin pagat
> Dinamo / Lojtaret marrin rrogat, firmos Kaja
> Kastrioti / Merkato e mbyllur, por surpriza mund te kete
> Miqesore / Vllaznia mund Kuk?sin 3-2
> Vilfor Hysa rikthehet ne Lac
> Cikalleshi: Do ta bind trajnerin Rubio
> Miqesore / Vllaznia barazon 1-1 me Luftetarin
> Lutaj humb ?gjyqin? me Shp?tim Gjik
> Ku ?sht? ?fair play? financiar ne Shqiperi?!
> Sakaj: E kam vendosur, dua t? luaj te Tirana
> Kastrioti miqesore kunder bylisit te shtunen
> Francezi Nzinga zyrtarizimi i vetem te Kastrioti
> Tirana mendon p?r donator?t dhe stadiumin
> Tomori / Ultrasit takohen me kryetarin e Bashkise
> Bekim Kuli i qendron besnik Dinamos
> Tirana / Lojtaret marrin pagat, kontakte me sponsore
> Petrovac mund 1-0 Vllaznin? n? miq?sore
> Tirana / Lojtaret marrin dy paga te prapambetura
> Rubio: Pretendent?, me apo pa p?rforcime
> Miqesore / Vllaznia - Prishtina 2-0
> Teuta fiton ne miqesoren e dyte ndaj Volges
> Tomori / Tifozet fonde per perurimin e stadiumit
> Tirana drejt shitjes s? ?emrit?, gati sponsori gjigant
> Krutanet me vemendjen nga merkato
> FSHF leter FIFA-s per pranimin e klubeve kosovare
> Mauro de Vecchis, trajner italian per Kamzen
> Miqesore / Teuta barazon me Shaktar Karagandy
> Kamza / Shkarkohet trajneri Ernest Gjoka
> Tomori / Largohet Memushi, priten donatoret
> Kompania "PLUS" sponsori i ri i Tomorit ?!
> Kastrioti / Ndryshon plani, pergatitjet ne Shqiperi
> Apeli s'ka meshire per La?in, mbetet -6
> Tirana / Lojtaret marrin rrogat e shtatorit
> Apolonia / Gjobiten lojtaret, Nica drejt largimit
> Plaku: Nuk largohem nga Kruja
> Mergjyshi: Te mbajme gjalle Dinamon
> Vllaznia / Vajushi ve kushte per qendrimin
> Kastrioti merr pushimet
> Skenderbeu - Pogradeci, luhet ne 8 shkurt
> Pogradeci / Ultrasit: Do te protestojme
> Teuta / Largohet Erlis Frasheri
> Durres / Teuta - Kastrioti 1-1
> Kamza ndal Tiranen ne "derbi"
> Laci - Flamurtari 0-0
> Portieri Osmani i jep nje pike Dinamos
> Shkumbini mund Vllaznine dhe e parakalon
> Tomori fiton "derbin" e mbijeteses
> Kryebashkiaku: D?nimi i Pogradecit i paramenduar
> Vajushi ?sht? ?Topi i Art?? p?r vitin 2011
> Krutanet per pike ne Durres
> Shkembi, lojtari i vitit te Skenderbeu
> Nevil Dede largohet nga drejtimi i La?it
> Kuli: Nuk kam goditur ask?nd
> Klubi: Vata nuk do largohej po te humbte
> Shoqata e Gjyqtar?ve denon dhunen ndaj Jorgjit
> Vllaznia / Policia nuk lejon ultrasit ne stadium
> Kamza / Drejtuesit perjashtojne Ziambon
> Vllaznia mund me veshtiresi Dinamon
> Dede: Gabimi i Vashakut? Cdo lojtar ben gabime
> Rubio: Ndaj Tiranes luajne si te ishte Reali
> Skenderbeu triumfon 5-1 ne Fier
> Bylis - Tomori 4-2, Koreshi dy gola
> Tifozet tentojne te godasin albitrin ne Pogradec
> Flamurtari fiton me goleade ndaj peqinasve
> Tirana mund Lacin, falenderon Vashakun
> Teuta merr fitoren e gjashte rresht
> Meha shenon ne fitoren e Paderborn
> Inkango dy gola, Kastrioti mund Kamzen
> Kuli: Te shfrytezojme momentin e keq te Vllaznise
> Kastrioti per nje fitore qetesie ndaj Kamzes
> Bylis harron Kupen, mendjen te Tomori
> Analizat e disa prej ndeshjeve te trukuara
> Lutaj kerkon 70 mije euro nga Flamurtari
> Superliga e trukuar, UEFA zbardh provat
> "Zhduket"Dragi?evi?, priten sanksione p?r t
> Sakaj: Jemi te gjithe fajtore, jo vetem Lutaj
> Gjyqtar?t bojkotojn? ndeshjet e fundjav
> Lutaj-Vat?s: Kujdes nga klanet!
> S'ka perjashtim, La?i denim fushe dhe -6 pike
> Urdh?r arresti per Ardian dhe Dod Lask
> Disiplina mund te perjashtoje La?in
> Flamurtari / Shkarkohet Lutaj, Muca trajneri i ri
> Kastrioti / Piket ndaj Kamzes jane detyrim
> Vllaznia ankohet ne FSHF per gjykimin
> Dede shkarkohet nga stoli i La?it
> Prokuroria nis hetimet p?r dhun?n e La?it
> Dinamo ndal Flamurtarin, del nga minusi
> Dimo shtang kampionet, por Skenderbeu fiton
> Tomori - Vllaznia 1-0, vendos Bakiu
> Shkumbini shtang Tiranen, nuk mjafton Bala
> Teuta vazhdon serine e fitoreve
> Jemini: Kafsh?t hyn? n? fush
> Dhune ne Lac dhe ne Kamez (Video)
> Teuta, ne Kamez per te ruajtur kreun
> Flamurtari tre ndeshje pa fituar ne Superlige
> Kastrioti kerkon pike ne Lac
> Vllaznia kthen vemendjen te kampionati
> Dervishi: Lame Kupen per Kampionatin
> Kamza per here te trete ndaj Teutes
> Tirana / Dushku: Largohem nese nuk paguhem
> Tirana ne krize financiare, mungojne rrogat
> Pezullimi, Vllaznia po e ?djeg? Xhevahir Sukajn
> Kastrioti / Tifozet akuzojne per shitje
> Shkumbini / "Besniket" festojne 1 vjetorin
> FSHF nis hetim pas denoncimit t? Zijait
> Superliga / Pogradeci - Kamza 2-1
> Flamurtari ngec ne Vlore ndaj Tomorit
> Teuta fiton ndaj Lacit, vendos Sheta
> Sukaj: Nuk jam kunder vendimit
> Ndryshon orari Tirana-Dinamo, luhet ne 14:00
> Xhafaj: Lushaj? Nj? anonim q? m? provokoi
> Rudi Vata: Sk?nderbeu, prova e v?rtet
> Lika: Nuk kemi yje, por grup kompakt
> Dinamo ne kaos pas largimit te Sejdinit
> Zeqo: Lutaj, shkaktari i dhun?s n? Kor
> Tirana mund Tomorin ne 'Roza Haxhiu'
> Kastrioti vuan nga demtimet
> Teuta nuk ndalet as ne Peqin fiton 2-1
> Vata: Kualitetet bene diferencen
> Skenderbeu mund Flamurtarin 2-1 (Video)
> FSHF: Tomori-Tirana nuk do luhet ne Kucove
> Dinamo / Largohet Faruk Sejdini
> Kastrioti i jep humbjen e rradhes Dinamos
> Laci - Kamza 1-0, vendos Alfred Zefi
> Rubio: Jemi 6 ekipe n? gar? p?r titullin
> Kastrioti / Do te luajme vetem per fitore
> Ndryshon orari Skenderbeu-Flamurtari ne oren 16:00
> Tomori - Tirana luhet ne Kucove
> Flamurtari/ Sukaj ne Vlore po nuk iku jashte
> Per Tomorin ?do ndeshje eshte jetike
> Flamurtari / Lutaj kerkon gola nga te gjithe
> Kastrioti / Vetem 3 piket ne Tirane
> Supersfida Skenderbeu-Flamurtari luhet te shtunen
> Ndreka: Dhe barazimi mjafton ne La
> Pogradeci i sigurte qe do marre pike ne Ballsh
> Sefa: Kastrioti s? shpejti n? krye
> Skenderbeu/ Soza nuk kthehet ne Korce
> Alikaj, Inkango te gatshem kunder Dinamos
> Vllaznia / Lojtaret me rroga te pergjysmuara
> Isai: Gjyjtari Cekaj i dhuroi fitoren Kamzes
> Dinamo / Mbijetesa varet nga merkato e janarit
> Sejdini: N? janar duhen patjet?r p?rforcime
> Teuta e vetme ne krye, mund 2-0 Dinamon
> Apolonia barazon me Flamurtarin ne Vlore
> Skenderbeu ndal Tirana me barazim pa gola
> Kastrioti kalon pa probleme Tomorin
> Kamza merr fitoren e trete rresht
> Vllaznia ngec ndaj Bylis, dhune edhe ne Shkoder
> Bylis / Largohen brazilianet, shtohen akuzat
> Dinamo/ Faruk Sejdini jep doreheqjen
> Tirana/ Demtohen Ahmataj dhe Pisha
> Reagojne ultrasit kor?ar: Kor?a djepi i kultures
> Superliga/ Java 8 nis me fitoren e Pogradecit
> Kastrioti vazhdon pergatitjet anti Tomor
> Priten shume tifoze korcar ne "Qemal Stafa"
> Kastrioti / Do rikthehemi tek fitoret
> Gjika: KDS-ne ne gjyq per prishje imazhi
> Lika: Nuk b?jm? spektak?l, por fitojm
> KDS/ Bylis denohet me kater ndeshje pa tifoze
> Bylis / Shensoj prane largimit
> Vata zgjedh Sinanin si ndihmesin e tij
> Farruk Sejdini nuk e braktis ?n?ndet?sen?
> Ultras Bylis: Ndeshjen e nderpreme me qellim
> UEFA: Hetoni ndeshjen Kastrioti - Vllaznia
> Xhafaj: U rikthye Skenderbeu i vertete
> Tifozet beratas te irrituar me skuadren
> Vllaznia/ Kryebashkiaku prezanton Vaten
> Djala: Luajt?m kundra 15 vet?ve
> Jave dhune, incidente ne Peqin dhe Ballsh
> Skenderbeu mund perseri Kastriotin
> Superliga / Flamurtari fiton ne Ballsh 3-1
> Ultras Kastriotet mbeshtesin ekipin edhe ne Korce
> Rudi Vata trajneri i ri i Vllaznise
> Shkumbini - Laci 1-1, Dervishi shenon perseri
> Superliga / Tomori - Teuta 0-2
> Tirana nuk ndalet fiton edhe ne Fier
> Kamza fiton derbin e kryeqytetit
> Vllaznia rikthehet te fitorja fale golit te Sukajt
> Apolonia n? alarm, Rama do t? operohet
> Nje Kastrioti i rinuar perball Skenderbeut
> Rudi Vata prane stolit te Vllaznise
> Kastrioti kerkon vazhdimesine
> Vllaznia / Shkarkohet Mirel Josa
> Lutaj: Duhet te marrim pike edhe jashte
> Dinamo akuzon gjyqtaret per humbjen
> Teuta dhe Skenderbeu ndajne nga nje pike
> Bala tre gola kunder Bylis, Tirana merr tre piket
> Kastrioti ne superforme, mund Apolonine 2-0
> Laci merr fitoren e trete rresht
> Flamurtari mund Vllaznin? dhe ngjitet n? krye
> Branica: Ndaj Vllaznis? k?rkojm? vet?m fitoren
> Belisha: Synojm? fitoren n? Vlor
> Ne Berat fajesojne FSHF-ne
> Dinamo dhe Shkumbini ndajn? nga nj? pik
> Teuta nuk ndalet mund edhe Apolonin
> Sk?nderbeu n? kriz? nuk mund as Kamz
> Derbi shqiptar pa fitues
> Vilfor Hysa mposht Pogradecin
> Dede: Fitoren e merituam
> Memushi: Gjykimi ishte jo i drejt
> Tifoz?t kroat: Kuze t? vij? tek ne
> Java 5 / Laci mund Tomorin ne Lushnje
> Java 5 / Bylis - Kastrioti 0-1
> FK Tirana vlen 5 miliard? lek
> Tirana kthehet n? SH.A.
> Grima, drejtori i ri sportiv i Vllaznis
> Zeqo: Duron e falenderojm? p?r pun?n e b?r
> Capa: Mos t? dalim pa pik? nga Kor
> Xhyra: K?naqemi edhe me barazimin
> Tigrat e Tomorit tifogrupi i ri i beratasve.
> Levi n? Kor??: Do fitojm? s?rish titullin
> Trajner ?ek per Skenderbeun?!
> Sk?nderbeu / Shkarkohet trajneri Duro
> Duro: Vllanzia e fort?, por n? Shkod?r fitojm? ne
> Bicaj: Sk?nderbeu shum? shpejt n? krye
> Sejdini: Nuk kam p?rjashtuar asnj? lojtar
> Dinamo / Lojtar?t zhvishen n? banjo
> Memushi: Tomori ka lojtar? cil?sor
> Shk?mbi: 5 pik? shum? pak p?r k?t? Sk?nderbe
> ?ipi: Flamurtari, aspak agresiv
> Sensoy: Teuta luan me taktik? italine
> ?ipi: Nuk jemi n? kriz
> Zeqo: Sulmi nuk po funksionon
> Shaba: Kam prova, Janku e Pregja t? korruptuar
> Memushi rikthehet te Tomori
> Teuta fiton fale nje gabimi te Egbos, kap kreun
> Morina: Golin ja dedikoj familjes
> Dede: Lojtar?t e mi festuan si t? ?mendur
> Tirana fiton me Flamurtarin dhe merr kryesimin
> Sefa-Inkango gol, Kastrioti mund Vllaznine
> Tifozet beratas, "mistrecet" e Superliges (Video)
> Tomori / Daiu jep dor?heqjen
> Dinamo n? kriz? humbet edhe n? Pogradec
> Kamza-Apolonia 0-1
> Shkumbini shpartallon Tomorin
> Ahmataj si ?ish? Flamurtarit gol, por kam respekt
> Peqini: Na pret nj? ndeshje e v?shtir
> Progni: Ndeshja me Tiran?n nuk duhet humbur
> Bylis, ne Durres per te ruajtur kreun
> Tirana, ja si d?shtoi merkato e ver?s!
> Sk?nderbeun e pret ferri i La?it
> Teuta-Bylis luhet t? h?n
> Lutaj: Me Tiran?n ndeshja m? e v?shtir
> Baze: N? Pogradec nuk i diskutojm? fitoret
> Duro: Ky ekip i denj? p?r titullin
> Zeqo l?shon ?bomb?n?: Do ta l? Sk?nderbeun!
> Ceki?i: Kemi pasur kat?r d?mtime
> Superliga, Java 4 / Ndeshjet, datat dhe oraret
> Gjoka: Ndeshja e Ballshit t? mos p?rs?riten m
> La?i / Mbaron d?nimi rikthehen tifoz
> Shaba: Vllaznia i ka t? garantuara financat
> Moses Arita largohet nga bardheblut
> Kuli: Edhe albitrat kishim mang
> Mu?a trajneri i ri i Kastriotit ?!
> Lika: Do mundohem t? b?j m? t? mir?n p?r Tiran
> Sinani: Jemi pretendent p?r titull
> Tomori / Tifoz?t: Klubi t? apeloj vendimin e KDS
> Kamzalinjte: Arbitri Hoxha u ble me 200 mije leke
> Kuqo: Sejdini dhe arbitri jane iniciatoret e dhunes
> Sejdini: Ne shkuam per futboll, ata per te vrare
> Lutaj: Golat nga sulmi sapo filluan, prisni t? tjer
> Sk?nderbeu kat?r mungesa p?r La?in
> Markovic largohet nga Teuta
> Josa: M? pelqeu reagimi pas p?simit t? golit
> Vllaznia perfekte ne 'Loro Borici', fiton 3-1
> Tension ne Lushnje, Tomori mund Dinamon 2-1
> Tirana, fitore shkodrane kunder Pogradecit
> Bylis mund Kamzen dhe kryeson Superligen
> Flamurtari dominon me loje dhe rezultat, fiton 3-1
> Kampionet gjejne fitoren ndaj Shkumbinit
> Apolonia dhe Laci ndahen me barazim 1-1
> Flamurtari, tani vjen dhe gjoba nga UEFA
> Sinani i gatshem per ti sherbyer Vllaznise
> Superliga, Java 3 / Ndeshjet, datat dhe oraret
> Vajushi: T? shtun?n barazohemi me Teut
> Lutaj: T? p?rs?ritim ndeshjen e Durr?sit
> Duro: Me Shkumbinin vet?m p?r fitore
> Mallota: Me Tomorin p?r rezultat pozitiv
> Rama: Ne Fier do te rikthehemi te fitorja
> Bashkia, nje milion euro buxhet per Tiranen
> Tifoz?t: Lojtar?, drejtues mos u tallni me Tomorin
> Flamurtari - Kastrioti luhet n? Vlor
> Klodian Duro premton debutim me gol
> Sukaj: Nuk e besoj q? kemi humbur
> Dushku: Goli, dedikim f?mij?s tim q? po vjen
> Arbri: Tomori nuk e meritonte humbjen
> Rezultatet e munguara, tronditet pankina e Duros
> S?ka m? dhurata, Dinamo ndal Sk?nderbeun
> Kamza / Ndreka: Partizani mundi Vllaznin
> Rubio: Tirana po rritet nga dita n? dit
> Ndreu: Nuk ?sht? m?kat t? humb?sh ndaj Tiran?s.
> Lutaj: Fati nuk ishte me ne
> Kamza mbetet me "k?mb? n? tok?"
> Policia dhunon tifoz?t e Flamurtarit
> Teuta fiton ndaj Flamurtarit dhe merr kreun
> Superliga / Pogradeci - Tomori 1:0
> Superliga / Shkumbini fiton 2-0 ndaj Apolonise
> Tirana, fitore ne sekondat e fundit ne Kruje
> Bakiasi: Teuta mund t? fitoj me k?do
> Cipi: Me Tomorin nis kthesa e Pogradecit
> Caca: Me Tiran?n vet?m p?r tre pik
> Kamza mund Vllaznin? fal? golit t? Pem
> Superliga / Bylis merr nje pike ne Lac
> Tafaj: Displina e padrejt?, do t? apelojm
> Zeqo: I meritonim gjobat nga FSHF
> Josa: Mund t?ia dalim edhe n? transfert
> Meto: N? Peqin fitorja e v?shtir? por do e provojm
> Disiplina / Gjobiten Tirana dhe Sk?nderbeu
> Sejdini: Mos prisni mrekulli!
> Lika: Tirana mbetet pretendente p?r titull.
> Superliga / Ndeshjet, datat dhe oraret e Javes se II
> Policia heton tifozet korcare per demet ne stadium
> Sejdini: S'ka "teater" kunder Skenderbeut
> Flamurtari sh.a., pritet firma e prefektit
> Xhafaj: Sk?nderbeu do t? jet? kampion
> Komisioni Disiplin?s sot vendos p?r Kulin
> Diop rikthehet tek Shkumbini
> Rubio: Nuk jam un? fajtori i humbjes
> Sk?nderbeu do fitore ndaj Dinamos
> Teuta fiton 1-0 kunder Tiranes ne "Qemal Stafa"
> Superliga / Kastrioti shkaterron Pogradecin 4-0
> Duro nuk shqetesohet: Mbetemi pretendent
> Flamurtari vuan por merr tre piket ndaj Kamzes
> Josa i kenaqur: Kjo ?sht? Vllaznia ime
> Rubio: Problemi im, nuk njoh kundershtaret
> Kor??, Tomori ndal kampionet me 10 lojtare
> Superliga / Sukaj tre gola, Vllaznia tre pike
> Superliga / Bylis shkaterron Shkumbinin
> Selami: Sh.A. e Flamurtarit, akt i paligjshem
> Dinamo / Sejdini trajner, Kuli kapiten
> Flamurtari kthehet n? Sh.A.
> Tomorin e prej nje fillim i veshtire ne Superlige
> Josa: Vllaznia ka qen? dhe mbetet ekip elitar
> Sukaj rikthehet tek Vllaznia
> Duro shikon vet?m 4 ekipe n? luft? p?r titullin
> Grushta n? FSHF, presidenti i Lacit godet Tafajn
> Hidhet shorti i sezonit te ri te Superliges
> Sot, dita e s? v?rtet?s p?r fatet e Dinamos
> Miqesore / Flamurtari - Besa 1-0
> Zeqo: Sk?nderbeu do ta mbroj? pa problem titullin
> Firmosen kontratat te Tomori, priten edhe 3 lojtare
> Miqesore / Tirana-Flamurtari, testi pa fitues
> Miqesore / Skenderbeu - Gramozi 2-1
> Rubio: Dhe tre p?rforcime p?r Tiran?n e ?ndrrave
> Gjika: Ta tregojm? n? fush? se jemi pretendent
> Miqesore / Apolonia - Bylis 2-0
> Me Shametin, Tomori mbyll merkaton
> Ky Pogradec, dinjitoz p?r superioren!
> Fushaj: Bashkia m? largoi nga Vllaznia
> Franc Veliu do te qendroje te Flamurtari
> Bylisi k?rkon t?i rikthehet ?ndrr?s ?Europ
> Vlera e Superiores p?rgjysmohet n? 7 muaj
> Rezart Ta?i interesohet p?r Vllaznin
> Tirana / Iken Dimraj, gati Gazmend Sallaku
> Miqesore / Septemvri Tervel - Teuta 2-0
> Skenderbeu fiton 3-0 ndaj Kamzes, Xhafa dy gola
> Pritet zyrtarizimi i Lutajt ne krye te Flamurtarit
> Shk?mbi: Sk?nderbeu do t?i fitoj? t? gjitha!
> Vllaznia / Bashkia premton, por koha nuk pret
> Apolonia / Pas trajnerit Nica, priten dhe perforcime
> Daiu: Do nd?rtoj nj? Tomor t? fort
> Karabeci: Tirana fiton titullin dhe Kup
> Vlonjat?t n? ?aj?r?, presin ofertat nga Gjika
> Muzaka edhe nj? sezon me Sk?nderbeun
> Sakaj: Flamurtari do te jete pretendent
> Gvozdenovi? padit Tiran?n n? FIFA
> Apolonia / Memushi jep doreheqjen
> Nis eksodi te Vllaznia
> Krize ekonomike ne Superlige, pak pretendente
> Teuta merr dhe Veliajn, tani synon Europen
> Xhafaj: Zgjodha Skenderbeun qe te fitoj titullin
> Magani: Pala?o si Devolli, vet?m shesin ndeshje
> Shehaj-Idrizaj, sulmi vlonjat per sezonin e ri
> Vllaznia / Sulmi prane eksodit, Josa n? dyshim
> Flamurtari, t? h?n?n riformatohet skuadra
> Dinamo / Futbollist?t drejt eksodit
> Xhafaj: Nuk jam tradhtar, me larguan nga ekipi
> Kamza / Bylykbashi, goditje e madhe e Qarrit
> Formohet Apolonia e re per sezonin e ri
> Flamurtari / Largohen kater titullare
> Tirana rimerr trofeun e par
> Meto premton nj? Apoloni t? fort
> Dinamo / Kat?rshja vendos t? q?ndroj
> Disiplina mbi Apelin, i falet denimi Turdiut
> Tirana, gati p?r edicionin e ri
> Gerhard Progni rikthehet te Flamurtari
> Berat / Tifozet protestojne perpara Bashkise
> Miqesore / Pogradeci - Ohri 2-0
> Tirana / Reyes ndihmesi i Rubio
> Ferraj, blerja e re e Tiran
> Rizvani edhe nje vit te Teuta
> Miqesore / Tirana barazon 0-0 me Ohrin
> Gjika takohet me prefektin, sh.a. ende pezull
> Gjoka trajner i Kamz?s, pritet vet?m prezantimi
> Shqiptaret e nisin Europa League me kembe te mbare
> Zyrtare / Nevil Dede, trajneri i ri i La?it
> Flamurtari rrezikon Seriozisht Europen
> Josa i sigurt p?r kualifikimin
> Tomori / Vjen ish-qend?rmbrojt?si i Hajduk
> Gjashte skuadra do te bien nga Superliga?!
> Tirana enderron grupet e Europa League
> Julian Rubio Sanchez trajneri i ri i Tiranes
> Pogradeci / Lako dhe Idrizi pritet vet?m firma
> Kamza ende pa trajner por nis p?rgatitjet
> Italian?t nuk e financojn? Dinamon
> Flamurtari b?het SH.A
> Dede pran? stolit t? Kamz
> Tirana / Mu?a trajneri i ri
> Tirana / Halili do G?zdarin p?r trajner
> Xhafaj edhe nj? vit te Flamurtari
> Pogradeci pret tre maqedonas
> Tifoz?t vlonjat: Duam skuad?r dinjitoze
> Bejzade jep doreheqjen nga Kamza
> Rikthehet presidenca e Dinamos
> Sk?nderbeu/ Firmos Allmu?a, largohen tet? lojtar
> Muzaka gjen kompromisin, dhe nje vit bardhekuq
> Vata, nj? kandidat p?r presidenc?n e Dinamos
> Nica vazhdon me La?in
> Sinani, edhe nje vit me Vllaznine e tij
> Roshi e Vajushi jane "Talenti i sezonit"
> Sk?nderbeu me uniforma t? reja
> Kamza premton nj? skuad?r pretendente
> Flamurtari gjen akordin me 3 titullar
> Fagu pese muaj larg fushave
> Zyrtare, Daiu trajneri i Tomorit
> Dinamo, se shpejti me president dhe ?Sh.a?
> Stadiumi "Sk?nderbeu" e kalon kontrollin e UEFA-s
> Sk?nderbeu e Flamurtari, kaos para Europ
> Aksidentohet Medin Zhega, lufton me vdekjen
> Ylli Ndroqi i thot? "Jo" Dinamos.
> Ujq?rit e d?bor?s p?rkrahin ekipi edhe jasht? shtetit
> Sulaj largohet nga drejtimi i Dinamos
> Dinamo fiton thelle, siguron Superligen (Video)
> Sk?nd?rbeu-Dinamo, nis ?lufta??!
> Mbijeton Shkumbini, Mustafaj shenon ne shtese
> Misho mund te largohet, Halili prenoton Starov
> Zyrtare: Martini largohet nga Teuta
> Markovic: Do t? q?ndroj n? Kor?
> Fishekzjarre n? Kor??, ?sht? dita e kampion?ve
> Flamurtari rrezikon gjoba dhe ndeshje pa tifoz
> Xhafa: Dhuna e provokuar nga padrejt?sit
> Gerd Haxhiu largohet nga stoli i Beses
> Vila e Pejic, perforcimet e para te Skenderbeu
> Kor?ar?t: Vlonjat?, treguat kultur?n tuaj!
> Java 33: Kastrioti mbijeton, Dinamo ne play-out
> Java 33: Bylis fiton 2-0, ze vendin e gjashte
> Java 33: Teuta siguron qendrimin ne Superlige
> Java 33: Besa mund Tiranen por bie ne K1
> Daniel Xhafa ?K?puca e Art?? e Superlig
> Dhuna n? Vlor?, ndalohen 15 tifoz
> Java 33: Flamurtari fiton, Vlora feston (Video)
> Superliga, Java 33 / Komenti LIVE
> Disiplina: Gjobe dhe -3 pike per Flamurtarin
> FIFA, Bosnja drejt heqjes s? pezullimit
> Dinamo ne ankth... Tirana i fal goaleade Beses?
> FSHF vendos: Java 33 m? 16, Kupa m? 22 maj
> Skenderbeu pa tifoze ne Vlore, festa ne Kor
> Duro: Tifoz?t vlonjat? do t? na presin mir
> Dinamo do gjyqtar? t? huaj, Italia thot? jo
> Pengu i Veliut, titulli dhe Komb?tarja
> E turpshme! Dinamo u liron fushen amatoreve
> Ndeshja me Dinamon, finale per Kastriotin
> Grima: Luaj edhe nj? sezon dhe e mbyll
> Bala: Nuk iki nga Tirana
> Shtyhet kampionati dhe kupa
> FSHF ne ankth, nuk dihet kur do luhet
> Lila: Fitoj Kupen dhe me pas largohem
> Bakaj shenon ne fitoren e Dinamos (Video)
> Dinamo, frik? nga gjyqtar
> Sukaj: Komb?taren e fitoj nga Vllaznia
> Sk?nderbeu, 100 mij? euro shp?rblim p?r titullin
> Flamurtari n? UEFA: Ja provat e trukimeve
> Vllaznia ?sht? nj? ?kantier?, syte nga merkato
> Magani: P?rball? Sk?nderbeut, fitore prestigji
> Besa, arome inferiore, asnj? n? st?rvitje
> Pashk Laska shp?rblen ekipin e tij p?r fitoren
> Halili: Fitoni kup?n, merrni lek?t!
> Kastrioti l? n? ankth tifoz?t krutan
> ?ipi: Gjyqtari Pashai i punesuar te Skenderbeu
> Zgjedhjet shtyjn? kampionatin!?
> Flamurtari, lobing p?r t? bojkotuar Superioren
> Flamurtari - Skenderbeu, nje bezdi per FSHF
> Hysa dhe Starova p?rforcimet e para p?r Dinamon?
> Futbolli ?sht? nj? serenat?, Kor?a shkruan historin
> Magani: T? gjith? kund?r nesh, turp historik!
> Shfryn Bizhdili: Bes?n e rr?zoi politika
> Java 32: Shkumbini fiton, tani pothuaj i shpetuar
> Java 32: Tirana le ndeshjen, largohet Misho
> Dinamo dhe Teuta ndajn? nga nj? pik
> Java 32: Fiton Laci, kavajasit te p?rlotur
> Skenderbeu perseri kampion pas 78 vjetesh
> Flamurtari braktis ndeshjen, korcaret kampione
> Rezultatet Direkt
> Sakaj: Titulli u vendos nga FSHF dhe politika
> Tifozeria kor?are premton spektak
> Flamurtari apelon, por nuk ka bojkot
> Vallja e mbijetes?s, nes?r dit? vendimtare
> Dinamo me mungesa para Teut
> Djala: Edhe tri pik? p?r t? shp?tuar
> Laze: Kor?ar?t s?po tregojn? respekt
> Osmani: Nuk tolerojm? ndaj Bylisit
> Disiplina nuk i jep piket Flamurtarit
> Vujadinovic dhe Rajovic gati rinovimet me Vllaznine
> Tifozet e Flamurtarit: Piket ose bllokim rruges
> Shtyhet vendimi p?r La?i - Flamurtari
> Osmani le Tiranen per Skenderbeun
> ?far? feste n? Kor??! ?Ujq?rit? nj? dor? te titulli
> Flamurtari/ Skenderbeu me ekipin e dyte ne Vlore? Do ti shenojme 30-gola!
> Java 31: Shoshi i jep fitoren Bylis
> Java 31: Kastrioti, fitore qetesie ne Elbasan
> Java 31 / Rezultatet Direkt
> Vendimi i FSHF-se pas jave se 32-te?
> Tairi: T? tri ndeshjet jan? jetike p?r Teut
> Lushnjaret: Jemi demtuar nga gjykimet
> Fushaj: Bilancet b?hen n? fund t? sezonit
> Kor?ar?t: Vlonjat?t si serb?t, djegin flamuj
> Anullohet protesta e Flamurtarit para FSHF-s
> Zani: La?i, asnj? tolerim deri n? fund
> Tirana e dor?zuar n? Vlor?, mendon Kup
> Java 31, lufte e ashper per mbijetese
> Flamurtari, neser protesta ne Tirane
> Drejtuesit: Fitoni, q? t? merrni lek
> Duro ?frenon?: Vllaznia na shpall kampion
> Gjika: Flamurtari emblem?, mos e masakroni!
> Disiplina, hetim per Laci - Flamurtari
> Peposhi, Partizani i vet?m te kuqezinjt? U-19
> Vlor?, tifoz?t e Flamurtarit n? protest? (Video)
> Vllaznia: Sk?nderbe, s?ke dal? kampion!
> Shkembi: Titulli na shijon dhe n?se bojkotojne
> Gara me kuaj ne fushat e Dinamos
> Laska: Magani tentoi t? m? blinte
> Gjika: N? La? jemi pritur me granata
> Mocka n? spital, policia: Faji i tij
> Duka: Lufte fenomeneve negative
> Kor?a n? delir, festohet qe tani titulli
> Geri ?ipi: Duam pik?t n? tavolin
> Java 30: Barazim ne La?, goditet Mo?ka (Video)
> Java 30: Skenderbeu fiton me penallti ne Tirane
> Java 30: Vllaznia siguron Evropen me fitore
> Java 30 / Rezultatet direkt
> Java 30: Kastrioti - Teuta 3-1
> Canaj: Arbitri na d?noi, ishte skandaloz
> Dinamo: Ballshiot?t tentuan t? blinin serb
> Java 30: Dinamo, vetem barazim ndaj Bylis
> Java 30: Shkumbini e Besa e mbyllin ne barazim
> Fushaj: Do t? luajm? p?r fanell
> Apeli s?fal, Shkumbini pret Bes?n n? Pogradec
> Disfata ne Shkoder, mbledhje urgjente te Tirana
> D?mtim n? gju, Sukaj i jep fund sezonit
> Java 29: Skenderbeu rimerr kreun, fiton 2-0
> Java 29: Teuta, shetitje ne Elbasan
> Java 29: Besa - Kastrioti 3-2
> Java 29: Bylis - Shkumbini 2-0
> Java 29: Flamurtari fiton 6-2 kunder Dinamos
> Java 29: Fitore evropiane e Vllaznise
> Hyka: Vitin tjet?r do jemi p?r titull
> Disiplina: Shkumbini 4 ndeshje pa tifoz
> Flamurtari shpreson te 3 pik?t ne tavoline
> Dinamo, lojtar?t n? "revolt?" p?r premiot
> Vucaj: La?i nuk ben tolerime
> Zeqo: Kujdes Sk?nderbe, nuk ka mbaruar!
> Xhafaj: Flamurtari, kund?r t? gjith?ve
> Magani: Titulli vendoset n? Vlor
> Sfida La?i-Vllaznia, dhun? n? prapasken
> Java 28: Kastrioti - Bylis 2-1
> Java 28: Vllaznia shtang Lacin ne fund
> Java 28: Tirana shkaterron Elbasanin 6-1
> Java 28: Flamurtari humb ndeshjen dhe kreun
> Java 28: Skenderbeu fiton dhe merr kreun
> Tronditet Flamurtari, pezullohet Xhafaj
> Java 28, t? rrezikuarat p?rball? nj?ra-tjetr
> Sk?nderbeu i Duros nuk njeh humbje
> Djala i fyer: N? Vlor?, sharjet m? banale
> Java 27: Vllaznia - Dinamo 3-1 (Video)
> Java 27: Tirana 4 "shuplaka" Lacit (Video)
> Java 27: Besa fiton 1-0 ne Elbasan
> Java 27: Bylis, fitore shprese kunder Teutes
> Java 27: Sosa-Bratic, Skenderbeu fiton 2-0
> Java 27: Flamurtari fiton ne Vlore 1-0
> Elbasani, premio nga Bylis nese mund Besen
> Magani: N? sht?pin? ton? nuk na ndal askush
> Tirana tani synon edhe vendin e trete
> Besa i frikesohet pazareve per mbijetesen
> Dinamo, premio rrit moralin e skuadr
> Struktura e kampionatit, drejt ndryshimit
> Rifillon transmetimi i ndeshjeve
> Magani: Vuajtem presionin, por jemi ne krye
> Skenderbeu futet ne gare, nga -7 ne -1
> Java 26: Flamurtari ngec ne Durres, 1-1
> Java 26: Skenderbeu fiton ne Kruje
> Fushaj: Bojkot, as m? 97 ?n s?ndodhi k?shtu
> Java 26: Nje derbi pa grinte dhe pa gola
> Java 26: Shkumbini - Vllaznia 1-0
> Java 26: Laci fiton, Europa tani me prane
> Java 26: Besa, fitore e tensionuar ndaj Bylis
> Java 26: Fitojne Laci e Besa, ngec Vllaznia
> Supersport nuk transmeton Superlig
> ??mendet? Zeqo, superofert? p?r Salihin
> Vllaznia, me ?tredh?mb?sh? ndaj Shkumbinit
> G.Lika: Derbi na karikon para Kup
> Selimi: La?i jo surpriz?, Europa i takon
> Rikthehet Superliga, luhet java e 26-t
> Magani i frik?sohet Teut
> Dinamo-Tirana, dueli i "d?shtakeve"
> Zeqo: N? ver? b?jm? nj? skuad?r m? t? madhe
> FSHF e paaft? t? zbuloj? skandalin e trukimeve
> Flamurtari - Skenderbeu, diferenca ne piket jashte
> Java 25: Laci mund Dinamon, synon Europen
> Java 25: Flamurtari, tjeter hap drejt titullit
> Java 25: Kastrioti ndal Vllaznine ne Shkoder
> Java 25: Tirana - Shkumbini 1-0
> Raiffeisen Superliga / Java e 20-te
> Clirim Basha: $5000 q? t? luaja ndaj Gjermanis
> Java 25: Canaj debuton me fitore te Bylis
> Fushaj p?rjashton Hodon nga Vllaznia
> "Dhunuesi" Dimo, dy ndeshje denim
> Tirana zien nga brenda, trajneri prane largimit
> Bylis, Agim Canaj trajneri i ri
> Kavajasi Cikalleshi: Lamtumir?, Sk?nderbe!
> Sakaj: Rrezikuam karrier?n n? Ballsh!
> Frash?ri: Mos qani vlonjat?, e meritoi Bylisi
> La?i synon vendin e tret? n? Superlig
> Shkumbini, prezantohet Kristaq Mile
> Josa mohon akuzat e Elbasanit
> Magani: Gjyqtar? ?kamikaz?? dhe futboll brutal
> Java 24: Bylis - Flamurtari 1-0 (Video)
> Java 24: Dinamo mund Elbasanin 3-1
> Java 24: Barazim ne Durres, Pepa humb penallti
> Java 24: Kastrioti - Tirana 2-0
> Java 24: Ngec Skenderbeu. Lamtumire titull?
> Largohet Daiu, Shkumbini ne pike te hallit
> Java 24: Laci shkaterron Shkumbini ne Peqin
> Shtubina Smajli, ??shtje rinovimi te Vllaznia
> Trukimet, FSHF merr ne pyetje vezhguesit
> Kapllanaj i Bylisit, duart n? fyt Arsen Hoxh?s!
> Dinamo-MTKRS, nisin p?rplasjet e para
> Bylis, nje vlonjat "kercenon" Flamurtarin
> Elbasani, 1.8 mln lek? ?borxh? Alimehmetit
> Tirana, tifoz?t ?ultimatum? drejtuesve
> Besa-Sk?nderbeu, pik?pyetja e radh
> Roshi: Fitorja me Bylisin na jep kampionatin
> Shkumbini, ?ndrra shtyhet p?r vitin tjet
> Superliga, kalendari i javes se 24-t
> Java 23: Skenderbeu - Bylis 3-1
> Java 23: Laci - Kastrioti 3-1
> Java 23: Ringjallet Dinamo, fiton 4-1 (Video)
> Java 23: Sukaj-Shtubina, Vllaznia fiton 2-0
> Zeqo: E pat? parodin? q? u shfaq n? Vlor??!
> Starova te Teuta, por si drejtor teknik
> Java 23: Flamurtari shpartallon Elbasanin, 8-0
> Tirana kerkon dy titujt e Luftes
> Superiorja, faza e trete, n?n v?zhgim
> Sheta i bindur: Kjo Teut? nuk bie
> Duro: Jan? 11 finale, dua 11 fitore!
> FSHF vendos: Do te hetohen tre ndeshje
> Zeqo: Flamurtari ekip i perlyer ne skandale
> ?ipi: FSHF-ja ?sht? kthyer n? nj? parti politike
> Daiu garanton: Nuk jemi pjes? e pazareve
> Disiplina jep denime te forta
> UEFA hetim per Flamurtarin dhe Shkumbinin?
> Flamurtari ankohet ne FSHF dhe UEFA
> Dhuna, Lushnja rrezikon p?rjashtimin
> FSHF pret ankesen e Flamurtarit
> Mbyllet faza e dyte, Flamurtari dominues
> Java 22: Teuta dhe Kastrioti barazojne 1-1
> Java 22: Flamurtari nuk gabon, fiton 4-0
> Flamurtari k?rc?non me bojkot
> Java 22: Shkumbini - Bylis 4-2
> Java 22: Barazim pa gola ne "Loro Borici"
> Java 22: Laci mund Besen ne Kavaje
> Java 22: Skenderbeu fiton ne Tirane (Video)
> Kampionati, frik? p?r l?shime n? faz?n e tret
> Ferraj: Me Sk?nderbeun vjen kthesa jon
> Shkodra behet gati per te pritur Tiranen
> Muka mendon largimin p?r shkak d?mtimesh
> Flamurtari i qet?, kalendari ortaku m? i mir
> Largohet nga Elbasani trajneri Esad Karishik
> Tirana, merkato e bujshme, nje deshtim
> Belisha: Edhe Vllaznia n? gar? p?r titullin!
> Magani: Sk?nderbeu na vodhi me gjykimin
> Dinamo tani rrezikon t? mosfinancohet
> Partizani mbetet n?p?r gjykata
> Java 21: Skenderbeu rihap kampionatin (Video)
> Dinamos i merren me polic? ambientet
> Java 21, fokusi te Sk?nderbeu-Flamurtari
> Mu?a largohet nga Sk?nderbeu, vjen Duro
> Opoku: K?tu m? shum? shqelma sesa n? Gan
> Apeli i fal denimin 2-vjecar Armando Sadikut
> Starova trajneri i Dinamos, zyrtarizimi t? h?n
> Tifoz?t krutan?: Kastriot, tani duam fitore!
> ?ipi: Flamurtari i qet?, kor?ar?t n?n presion
> Ahmataj: Pa frik? n? ?folen?? e Sk?nderbeut
> Java 20: Tirana ngec ne Durres
> Java 20: Skenderbeu merr fitore te veshtire
> Java 20: Flamurtari nuk ndalet as nga Vllaznia
> Flamurtari-Vllaznia, kryendeshja e jav
> Java 20: Shkumbini - Elbasani 3-2
> Muzaka: La?i na karikon p?r Flamurtarin
> Shtubina: N? Vlor?, p?r t? rihapur kampionatin
> Daja: Dinamo me punesoi por nuk me pagoi
> Dinamo injoron Dajen, mendon per Staroven
> Skela: Do te ndihmoj Shqiperine ne eleminatore
> Tirana zgjedh Krsti?evi?, synohet titulli
> Tirana synon nj? kroat p?r trajner
> Daja, vetem tre ndeshje si trajner i bluve
> Java 19: Vllaznia ngec ndaj Shkumbinit
> Java 19: Bylis dominon kampionet ne Ballsh
> Java 19: Flamurtari nuk ndalet, fiton n? La? (Video)
> Fushaj i thot? "jo" prov?s s? Vajushit te Espanyol
> Java 17: Tirana dhe Skenderbeu ndahen ne paqe
> Dinamo, dyshim trukimi per humbjen ne derbi
> Trukimet, Federata pret ndihm?n e Prokuroris
> Sk?nderbeu merr Ribeiron nga Katania
> Daja: Tirana na vodhi me ndihmen e gjyqtareve
> Federohet Bylykbashi, n? fush? ndaj Teut
> Hekuran Koreshi zbulon trukimet e Superliges
> Java 18: Shenojne Lila dhe Morina, Tirana fiton
> 510 mije euro per Liken, Balen dhe Hyken
> Vllazni rekordesh, 12 ndeshje pa humbje
> Elis Bakaj, mes Rumanise dhe Polonise
> Java 18: Marshon Flamurtari, fiton 4-2 ne Vlore
> Java 18: Mihani dhe Nora i japin fitoren Beses
> Java 18: Sinani tre gola, Vllaznia tre pike ne Durres
> Java 18: Skenderbeu fiton, Muzaka debuton me gol
> Fenomeni Bekim Bala
> Zyrtare, Jahmir Hyka eshte lojtar i Tiranes
> Java 18: Laci - Kastrioti 2-0 (Buljan, Dragicevic)
> Kthehen t? pezulluarit, ?oksigjeni? verdheblu
> Mb?rrin te blut? edhe ganezi Francis Coffie
> Falet Ndreu, d?nohen dy jav? Peqini e Kruja
> Dede: Tirana, gati per t'i sfiduar te gjithe
> Magani: Edhe 16 finale p?r Flamurtarin!
> Peqin, goditet me stol vezhguesi
> Trajneri i Kastriotit kercenon gjyqtarin Jemini
> Java 17: Shkumbini - Teuta 1-1 (Kuli / Cota)
> Java 17: Dinamo fiton 3-1 ne Elbasan
> Disiplina i heq kartonin e kuq Shtubin
> Trajneri i Roberto Baxhos, ndihm?s te Sk?nderbeu
> Tirana, pas Bal?s k?rkohet edhe Hyka
> Flamurtari e nis 2011-en me fitore
> Shehi: Fjal?t e rival?ve na motivojn? m? shum
> Oferta turke per Gjergji Muzaken
> Parathenie e javes se 17-te te Superliges
> Lila: Skenderbeun e mundim ne "Qemal Stafa"
> Tirana k?rkon t? "rr?mbej?" Bekim Bal
> Dy kroat? p?r Kastriotin
> Vllaznia, negociata me Bal
> Flamurtari blen Plakun, kompletohet skuadra
> Miqesore, Hajduk Tivar - Shkumbini 1-2
> Flamurtari show, fitore 1-0 ndaj Samsunspor
> Allmuca: Dinamo p?r titull. Arbitrat na kan? d?nuar
> Tirana nuk mban inate me Plakun
> Karishik shton sllavet te Elbasani
> Skenderbeu tenton Ervin Skelen
> Miqesore, Petrovac - Vllaznia 0-2
> Flamurtari fiton 3-2 me iranian?t e Saba Qom
> Disiplina: Plaku ?sht? lojtar i Tiran
> Sivaspor interesohet per Bakajn, Dinamo thote "Jo"
> Sukaj firmos p?r Vllaznin?: Do jap maksimumin
> Rugova dhe Cana, dy kosovar? p?r Teut
> Tirana, tjet?r barazim n? miq?soret turke
> Jordan Opoku, gati nj? tjet?r ganez p?r blut
> Superliga, kampionati i 78-t? n? bot? ne 2010-
> Elbasanit i bashkohen edhe dy maqedonas
> Plaku pret vendimin e Disiplines
> Bajrami zhg?njehet nga drejtuesit e Bylisit
> Miqesore, Sivaspor - Skenderbeu 1-1
> Bum bardheblu, priten Lika, Bulku dhe Bylykbashi
> Ka?i dhe Djepaxhija forcojn? verdheblut
> Vjen Gjeorgjevi?, Sk?nderbeu shkon n? Antalia
> Vllaznia n? Ulqin me mendjen te merkato
> Edvan Bakaj: Dinamo, sfida e jet?s sime!
> Flamurtari n? Kemer, Magani rinis p?rgatitjet
> Dinamo merr Brkic, Bakaj nuk largohet
> Bylykbashi dhe Brki?, n? planet e Elbasanit
> Arbitrat, rrogat sipas nivelit t? gjykimit
> Sk?nderbeu, ?fytyra t? reja? n? st?rvitje
> Superliga, hapet zyrtarisht merkato e Janarit
> Tirana b?n p?r vete Muzak?n dhe Bulkun
> Ilir Daja ?sht? trajneri i ri i Dinamos
> Tirana: T? p?rjashtohet Kridenc Meta
> Bakaj ?sht? k?rc?nuar me jet? n? Peqin
> Blanko: Gjyqtar?t, masak?r kund?r Dinamos
> Fillojn? l?vizjet n? merkato
> N?nt? klube k?rkojn? shkarkimin e Kok?dhim
> Fushaj i k?naqur: Kjo ?sht? Vllaznia ime!
> Zgjidhet ng?r?i, Elbasani merr nj? pag
> Xhafaj: L? futbollin, n?se nuk d?nohet Bylisi
> Dinamo humb perseri ne Peqin, tani e pesta
> Java 15: La?i fundos Elbasanin n? sht?pi
> Java 15: Vllaznia - Skenderbeu 2-1
> Akuza p?r trukim ndaj Kastriotit
> Java 15: Besa permbys rezultatin, merr 3 pike
> Java 15: Bylis mund perseri 1-0 Flamurtarin
> Merkato, Sk?nderbeu k?rkon Dorian Bylykbashin
> Java 15: Tirana shkat?rron Kastriotin 4-0
> Daja dhe Duro, kandidatet per stolin blu
> Superliga, nis sot java e 15-t
> Pepa: Teuta jo surpriz?, por realitet
> Babi?: Pa frik? ndaj Tiran
> Flamurtari, 4 mungesa me Bylisin
> Morina fut ne sherr Deden me trajnerin e U19
> Devolli: Flamurtari e kaloi momentin e keq
> Zeqo: N? Shkod?r do t?ia dalim mban
> Halili: Lila q?ndron, blejm? dhe 3 lojtar
> Arben Laze del garant p?r rrogat: Paguaj sot
> Elbasani k?rc?non s?rish me bojkot
> Dimraj: Gjykimet po na d?mtojn? p?r objektivat
> Ndreu: Skuadra tregoi karakter t? fort
> Blanko-Dinamo, ?divorci? n? prag
> Java 14: Flamurtari fiton dhe ruan kreun
> Java 14: Vllaznia fiton ne La?, tani pretendente
> Java 14: Teuta shokon Dinamon
> Java 14: Skenderbeu merr fitore dramatike
> Sk?nd?rbeu, merkato te Tirana, k?rkojn? Lil
> Elbasani k?rc?non bojkot edhe n? kampionat
> Dimraj: S'ka largime, po mendojm? p?rforcimet
> Ministria: Dinamo nuk preket
> Stefano Neri, zv.trajneri i ri i Skenderbeut
> Ristekvski dhe Idrizi ?braktisin? Elbasanin
> Kompleksi ?Dinamo?, administrohet nga ASHS-ja
> Daiu rimerr Shkumbinin pas 1 viti
> Gilman Lika n? objektivat e Vllaznis
> Kok?dhima pezullon kat?r klubet ?rebel
> Muzaka fyen dhe k?rc?non gazetarin
> Shkumbini, bashkia jep garanci p?r ekipin
> Sakaj: Flamurtari i vler?son t? gjith? nj?soj
> Skandali i Disiplin?s, injoron relacionin e gjyqtarit
> Sk?nderbeu me fat, shtyrja ndihmon t? d?mtuarit
> Dinamo d?bohet nga ambientet e saj
> Vllaznia ?blen? aktivizimin e Belish
> Duka: Optimist, pavar?sisht divergjencave
> Komisioni i Superiores, mbledhja degjeneron me sharje
> Ndroqi, presidenti i Shkumbinit, jep dor?heqjen
> Laze ndryshon mendje: Nuk iki nga Elbasani
> Mu?a: S'na mundi Teuta, por arbitri Jemini
> Trajneri i Shkumbinit akuzon arbitrat
> Java 13: Teuta mund Skenderbeun pretendent
> Laze: 500 mij? euro p?r aksionet
> Magani: Humbja me Tiranen na nxit me shume
> Java 13: Shkumbini - Laci 2-1
> Java 13: Vllaznia - Kastrioti 1-0
> Muka: Flamurtari, i vog?l para Tiran?s s? madhe
> ?Trebeshina?, aksionari i ri i Elbasanit?
> Besa, nga pretendente n? luft? p?r mbijetes
> Java 12: Kastrioti - Shkumbini 2-0
> Java 12: Laci - Teuta 1-0
> Java 12: Flamurtari mund edhe kampionet (Video)
> Java 12: Poker kor?ar, kapitullon Besa
> Java 12: Tirana - Elbasani 3-1
> Bizhdili rrezikon tjet?r d?nim
> Java 12: Bylis - Vllaznia 0-0
> Alimehmeti: Kam besim te ky Elbasan
> Dede: Tirana nuk dor?zohet kollaj
> Sakaj: Flamurtari optimist, jo euforik
> Rikthehet Ferraj: Te rifitojme kreun ne Vlore
> Incidenti n? La?i-Besa, gjobitet Bizhdili
> Gjika: Dinamos ia marrim kuror?n n? Vlor
> Nora: Nj? tortur? e v?rtet? n? Ballsh
> Xhati i lodhur nga arbitrat, i kerkon takim Dukes
> Java 11: Kastrioti - Teuta 3-1 (Video)
> Dede: Kjo ishte nj? humbje e turpshme
> Java 11: Flamurtari kampion i fazes se pare (Video)
> Java 11: Vllaznia mund Tiranen ne "Qemal Stafa"
> Java 11: Bylis - Shkumbini 3-2
> Java 11: Skenderbeu - Dinamo 3-2
> Java 11: Laci - Besa 1-0
> Erjon Mustafaj, m? i miri i muajit tetor
> Vila: Ne Kor?? shkojme per fitore
> Dimraj: Tiran?n e trembin vet?m arbitrat
> Gjobiten lojtaret te Bylis, trajneri qendron
> P?r Dinamon nis ?malorja?
> Haxhiu merr drejtimin e Beses
> Java 10: Teuta luan tenis me Bylis
> Java 10: Vllaznia fiton thelle ne Elbasan
> Java 10: Flamurtari shkaterron Skenderbeun
> Java 10: Besa - Kastrioti 0-0
> Java 10: Shkumbini - Tirana 1-3
> Java 10: Laci frenon Dinamon ne Tirane
> Mu?a: Sfide e forte ne Vlore, por jo vendimtare
> Magani: Fitorja vlen me shume per tifozet
> Karabeci: Ne Peqin, fitorja e pare jashte
> FSHF pezullon p?r 9 jav? presidentin e La?it
> Po?i: Me Kastriotin, ndeshje ?jetike?
> Josa: Vllaznia do t? rregullohet shpejt
> Java 9: Dinamo ruan kreun ne Kruje, fiton 1-2
> Java 9: Elbasani - Shkumbini 1-2
> Gabimet foshnjarake kapitullojn? Bes
> Java 9: Nevil Dede merr fitoren e pare
> Java 9: Flamurtari fiton bindshem ne Shkoder
> Spaho i z? vendin Mo?k?s te Flamurtari
> Bylykbashi: S?e di pse s'po vijn? letrat nga Ukraina
> Tirana k?rkon para, FSHF: Jeni me minus
> Josa u beson ?senator?ve?
> Plas te Tirana: Lojtar?t, gati bojkoti
> Denohet trajneri Blanko per gjeste ofenduese
> U mbaron leja, Flamurtari humb tre titullar
> Sherr per rrogat, Tirana paguan vetem te huajt
> Sk?nderbeu tani k?rkon vendin e par
> Hair Zeqiri, "Futbollisti me i mire" i shtatorit
> Zyrtare: Mirel Josa, s?rish trajner i Vllaznis
> Java 8: Besa - Tirana 2-1 (Video)
> Presidenti i Vllaznis? shkarkon trajnerin Radonji
> Java 8: Flamurtari - Laci 1-0
> Java 8: Skenderbeu fiton me goleade
> Java 8: Dinamo arrin t? mbaj? kreun
> Zeqo: N? Kor?? s?do t? falim asnj? ekip
> Bizhdili: Fitorja e par? vjen me Tiran
> Elbasani -3 pike, rrezikon perjashtimin
> "Qemal Stafa", Dinamo i ka 19 milion borxh
> Tirana, rikthehet mbrojtesi Rezart Dabulla
> Magani: Humbja n? Peqin s?i l?kund objektivat
> Java 7: Derbi i Tiranes mbyllet 1-1 (Video)
> Java 7: Elbasani - Besa 1-1
> Java 7: Egbo i jep nje pike Bylisit
> Java 7: Shkumbini - Flamurtari 3-1
> Java 7: Vllaznia - Teuta 0-0
> Kastrioti mund Lacin, Nica jep doreheqjen
> Rikthehet Superliga, derbi te henen
> Kova?i: Me Bes?n shpresojm? edhe Bylykbashin
> Dede: Trofe me Tiran?n edhe si trajner
> Dede i ze vendin Staroves ne stolin e Tiranes
> Martini dhe Teuta k?rkojn? pik? edhe jasht
> Bizhdili: Gjyqtari u tall me djersen tone
> Smajli: Vllaznia, nj? nga tri vendet e para
> Revoltohet Lika: Kemi 4 muaj pa rroga
> Hoti: Dy fitoret e fundit na dhan? besim
> Vllaznia ?fluturon? me nje adoleshent te arte
> Bylykbashi: Kund?r Bes?s do t? jem n? fush
> Java 6: Sk?nderbeu p?rmbys Tiran?n (Video)
> Java 6: Flamurtari - Kastrioti 3-0 (Video)
> Java 6: Dinamo mund Elbasanin, ruan kreun (Video)
> Java 6: Laci fiton 3-1 kunder Bylis
> Tirana i ka "Qemal Stafes" 22 mln borxh
> Daiu: Arbitri beri gabime ne Peqin
> Java 5: Shkumbini - Besa 2-2
> Ndreu: N? Ballsh, gjyqtarit Meta i b?n? presion
> Java 5: Tirana - Laci 2-0
> Java 5: Elbasani - Skenderbeu 1-0
> Java 5: Dinamo shkaterron Vllaznine, merr kreun
> Java 5: Bylis - Kastrioti 1-0, mjafton Dimo
> Java 5: Teuta merr fitoren e pare ndaj Flamurtarit
> Muka behet sponsor te Tirana
> Dhuna lejohet ne Superlige... nese ke para
> Elbasani paguan gjoben 700 mij? lek?she
> Nisin transfertat e ?ferrit? p?r krutan
> Erdhi momenti, ?Loku? zbret n? fush
> FSHF vendos: Elbasani, 7 milion? p?r tifoz
> Shehaj, partneri i Xhafajt te Flamurtari
> Finalizimi, problemi madhor i Teut
> Mu?a: Festa mbaroi, tani eshte Elbasani
> Ahmataj: Dyfish k?naq?si q? goli im na dha kreun
> Allmu?a, sfid? Vllaznis? ?Fitojm? n? Shkod?r?
> Tirana, probleme me klauzolen ne kontrata
> Magani: Flamurtari t? ruaj? kryesimin
> Shkodran?t: E humb?m vet? ndeshjen
> Perparim Daiu em?rohet trajneri i ri i Bes
> Java 4: Barazim i bardhe ne Kruje
> Elbasani kunder gjykimit, k?rkon largimin e Hoxh
> Bakaj: Tani jemi n? rrug?n e duhur
> Java 4: Zhgenjen perseri Besa, largohet Duro
> Java 4: Flamurtari mund me veshtiresi Bylisin
> Java 4: Skenderbeu mund Vllaznine (Video)
> Starova nxehet, polemika me Gvozdenovi
> Shk?mbi: Sk?nderbeu, m? lart se Vllaznia
> Bizhdili: Teuta na fut n? pretendimet tona
> Java 4: Bakaj i jep kreun Dinamos (Video)
> Elbasani, me tjet?r ?fytyr?? n? La
> Starova n? k?rkim t? Tiran?s s? madhe
> Vllaznia e para, Shkodra ende nuk feston
> Duro: Mungesat dhe fati po na penalizojn
> Java 3: Dinamo fiton 1-2 ne Durres (Video)
> Ndreu: Kastrioti mund t? kishte fituar
> Java 3: Tripleta e Kulit mund Skenderbeun
> Java 3: Vllaznia, tjeter fitore me vuajtje
> Java 3: Tirana - Bylis 2-1
> Java 3: Elbasani - Kastrioti 1-1
> Java 3: Besa - Flamurtari 0-0
> Hysa: Shkojm? plot besim n? Shkod
> J.Sefa: Erdha n? Kor?? p?r titullin kampion
> Canaj: Nuk u trembemi aspak kor?ar?ve
> Starova: Bylisi, kund?rshtar i leht? ve? n? renditje
> Shkumbini i plot?, i shtohet edhe Krasniqi
> Vllaznia, lojtar?t ?blejn?? fanelat e reja
> Lila: Me Bylisin t? b?jm? kthes?n e madhe
> Duro: Flamurtari, ?udh?kryq? p?r Bes
> Frasheri: Na duhen tre piket
> Sk?nderbeu multietnik, 9 lojtar? t? huaj
> Klevis Roshi l? Bylisin p?r Tomorin
> Vllaznia ende per t?u p?rmir?suar
> Myrtaj i kthehet futbollit pas plagosjes
> Fushaj pret shum? nga Vllaznia e tij
> Halili: Tirana ime kushton 1 miliarde leke
> Flamurtari, dy miq?sore brenda k?saj jave
> Bizhdili: Mos e gjykoni Bes?n me dy ndeshje
> Dimraj: Tirana e plot?, presim rezultatet
> Agim Canaj, trajneri i ri i Shkumbinit
> Cikalleshi, K.Ronaldo i superlig?s shqiptare
> Tirana rikthen Muken dhe Bushin
> Vladimir Jasic, nje tjet?r serb p?r Vllaznin
> Sino: An?sori nuk ?sht? goditur n? Ballsh
> Dinamo, vjen lojtari i komb?tares nigeriane
> Shkumbini, Ndroqi shkarkon Josen
> Daniel Xhafaj, "Mister 150"
> Dy jav? pezullim dhe gjob? p?r Bylisin
> Java 2: Laci - Shkumbini 2:0
> Gjika: Ky Flamurtar, i nd?rtuar p?r titull
> Elbasanasit i g?zohen startit t? mir
> Java 2: Skenderbeu - Teuta 2:0 (Video)
> Java 2: Dinamo mund Besen, Vila 2 gola
> Java 2: Elbasani fiton ne Ballsh ne minuten e 93'
> Java 2: Kastrioti - Vllaznia 0:0
> Josa me skuader te kompletuar per Lacin
> Dinamo, vjen lojtari i kombetares se Gabonit
> Korcaret: Me Teuten vlen vetem fitorja
> Java 2: Flamurtari mund edhe Tiranen
> Dinamo vazhdon merkaton
> Ballshi, testi i par? jasht? fushe i Elbasanit
> Magani: Emri i Tiran?s na karikon m? shum
> Kroati Guerrib, lamtumir? Kastriotit
> Starova: Dua Haxhin dhe Bushin
> Laze: Klubi i Elbasanit nuk mund t? jet? polic
> Disiplina denon fushen e Beses dhe Elbasanit
> Trajneri i Dinamos nuk ka license
> Nj? talent shqiptar, nga ?ekia te Kastrioti
> Firmos Bajevski, premton 20 gola
> Goditje e Lacit, nga Tirana vjen talenti Hysa
> Duka n? sulm: Bes?n do ta b?jm? shembull
> Vjen Zizovic, Starova gjen organizatorin
> Kush eshte fajtori per dhunen e Superliges?!
> Fortuzi - Dimraj, akuza per krizen bardheblu
> Mbyllet ceshtja Bakaj, q?ndron te Dinamo
> Elbasani: Gjyqtari pa p?rvoj?, irritoi situat
> Dhuna ne Kavaje, hetohen 7 persona
> Dhune ne Kavaje, nderpritet ndeshja (Video)
> Java 1: Elbasani - Tirana 1-1 (Video)
> Java 1: Shkumbini dhe Kastrioti ndajne piket
> Java 1: Vllaznia merr fitoren ne kohen shtese
> Lila: Arbitri duhej t? nd?rpriste ndeshjen
> Bum korcar, Elis Bakaj drejt Sk?nderbeut
> Java 1: Teuta - Laci 0-0
> Java 1: Flamurtari mund kampionet (Video)
> Kerkoi 100 mije euro, largohet Jolic
> Fillon Superliga, neser dy ndeshje
> Sosa, blerja e bujshme e Sk?nderbeut
> Elbasani, vjen nj? lojtar francez
> Sheta dhe Dashi kalojn? te Teuta
> Dhuna, klubet propozojn? rritjen e gjobave
> Dy kroat? tek Elbasani, pritet edhe Mema
> Sk?nderbeu largon 5, por firmos Joli
> Gjika: Do marrim nje sulmues hollandez
> Josa: Ky Shkumbin synon Europ
> Fushaj: Vllaznia gati p?r kampionatin
> Bizhdili, ai q? i solli tre trofe Kavaj
> Pragsezoni, Superiorja n? aj
> Mladen Brki? zbarkon n? radh?t e Sk?nderbeut
> Dinamo, 60 mij? euro p?r Haxhin
> Bledi Vashaku rikthehet te La
> Dinamo i b?n ofert? zyrtare Andi Lil
> Guga impresionion te Dinamo, pritet firma
> Jovanovic firmos p?r 1 vit me Vllaznin
> Bylis, bind letonezi, gati kontrata
> Flamurtari k?rkon t? blej? kartonin e Plakut
> Miqesore: Flamurtari - Teuta 2-0
> Zeqo i vendosur: Dua titullin n? Kor?
> Plaku injoron Disiplinen, qendon ne Vlore
> Disiplina: Plaku do te kthehet te Tirana
> Flamurtari paralajm?ron q? tani rival
> Fushaj k?rkon trofe, Radonji? n?n presion
> Tre kroat? bindin te La?i, gati firmat
> KE vendos: Superliga, 14 ekipe n? sezonin 2011/12
> Mesfushori kosovar Vishaj te Skenderbeu
> Shp?tim Babaj k?rkon ?streh?? te Tirana
> Flamurtari tenton s?rish p?r Ervin Bulkun
> Mbrojt?si Do?i kalon te Teuta
> Llani: Me 2-3 p?rforcime ?blindohet? Elbasani
> Mancaku: Ky Shkumbin, i prer? p?r trofe
> Rrebelohet Lika, le ndeshjen pergjysem
> Devi Muka, te henen ne stervitje si bardheblu
> Dyndje t? huajsh te ballshiot
> Mate Dragi?evi?, nj? sulmues p?r Kastriotin
> Bind Elbasani, thyen Bes?n me dy super-gola
> Flamurtari, gati nj? miq?sore luksi me Lacion
> FSHF: Tirana t?i shlyej? parat? Plakut
> Blut? mundin Nacional Madeir
> Bertrand: N? Katar p?r para, te Sk?nderbeu p?r fam
> Miq?soret ngrohin trajnerin Shp?tim Duro
> Miqesore, Besa - Laci 4-0
> Miqesore, Tirana mund Terbunin 1-0
> Halili b?n presion: 14 lojtar? i heq nga ekipi
> Miqesore, Real Sociedad - Dinamo 4-2
> Basha: I detyrohem Zvicres, por ndihem shqiptar
> Gilman Lika, pran? rikthimit tek Vllaznia?
> Cikalleshi: Besa do te flase me rezultate
> Tirana, firma pa ?OK?-in e Staroves
> Vllaznia barazon mes tensionit me Novi Pazar
> ?Shtegtimi? i pakuptimt? i ekipeve elitare
> Xhafa: Shenoj 15 gola dhe rifitoj "Vloren time"
> Silagailis, nje shprese letoneze per Tiranen
> Skenderbeu i ben oferte Xhihanit
> Palermo mund 4-0 Dinamon ton? kampione
> Vllaznia humb edhe kunder Zetes ne miqesore
> Josa: Shkumbini do t? jet? konkurrues
> Zyrtare, Llani ?sht? i Elbasanit
> Tirana, "rrebelet" nisen per ne Puke
> Te rinj dhe baziliane, Laci fillon e konturohet
> Nje sulmues kamerunas per Skenderbeun
> Blanko, v?shtrim p?rtej kampionatit
> Plaku le Tiranen, shkon te Flamurtari
> Branica: Nuk m?rzitemi nga rezultatet e miq?soreve
> Struktura e kampionatit vendoset javen e ardhshme
> Tirana s?ka financa p?r projektin fitues
> Bylykbashi, nj? hap larg firm?s me Dinamon
> Kastrioti, vijn? ?aushaj e Alikaj
> Perseri kaos te Tirana, Dimraj ben vete gjithcka
> Luft?tari, sot ?prova gjenerale? p?r kandidat
> Mu?a: Sk?nderbeut i duhet edhe nj? sulmues
> Radonjic, i k?naqur nga miq?sorja e Vllaznis
> Bizhdili: S?ka m? blerje, pres reagimin
> Leci te Laci
> Vrapi: Titulli fitohet n? fush?, jo me fjal
> Endri Bakiu do te luaj per Elbasanin
> Blerjet e Elbasanit ngrohin drejtuesit
> Ndreu ne stol, Kastrioti tani fillon merkaton
> Bulku, Duro dhe Lila kerkohen nga Dinamo
> Devi Muka do te vazhdoje te Tirana
> La?i mbetet n? pik? t? hallit
> Kastrioti, skuadra m? e vonuar
> Nimani te Vllaznia, pritet edhe nj? paraguaian
> Klubet kerkojne te hiqet limiti per lojtaret e huaj
> Sead Haxhibuli?, firma m? e fundit e Bes
> Zyrtare! Ervin Llani firmos p?r Elbasanin!
> Shkembi: Ne Korce, kete here per titullin
> Laci fillon stervitjen, vijne 6 sllave
> Mile, blerja e re e Sk?nderbeut
> Devi Muka prane firmes me Flamurtarin
> Vllaznia merr Sinanin, mendohet per Dos Santos
> Tirana, kaosi vazhdon
> Begeja: Teuta eshte e re, por nuk i mungon cilesia
> Halili-Tiran?s: Riktheni kapitenin Muka
> T? m?rkur?n, firmat e fundit p?r Sk?nderbeun
> Hidhet shorti i Superliges per sezonin e ri
> La?i, Nica premton ringritjen
> Vllaznia zgjedh Serbin? p?r faz?n p?rgatitore
> Elbasani n? sulm p?r Byzhytin dhe Llanin
> Fagu: Fanella e Sk?nderbeut peshon shum
> Albert Ka?i: Vllazni, tani m? ke edhe mua
> Vrapi: Sezoni i ri do te flase per Skenderbeun
> Hasanbelliu: Besojme me shume te te rinjte
> Laska largon edhe Veliajn nga Laci: Trukoi takimin!
> Ndryshon propozimi i klubeve, 2011-12 me 14 skuadra
> Dilema, Vllaznia pretendente apo e perspektiv?s?
> Surprize korcare, firmosin Shkembi, Shehi dhe Dragusha
> Vllaznia e paplot?, n? pritje t? p?rforcimeve
> Kotorri firmos kontarte 2-vjecare me Shkumbinin
> Sadiku: Elbasanit do t?ia shp?rblej me gola
> Vazhdon merkato vlonjate, kerkohen Brahja dhe Plaku
> Martinena: Fusha do ta tregoj? kush jam
> Besa kthehet ne shtepi, tani pret Olimpiakos
> Arapi "driblon" Flamurtarin, firmos me Shkumbinin
> Teuta, p?r sulmin shpresohet te i riu ?ota
> Dinamo, Kotorri lihet i lir?, vjen argjentinasi Lukas Landa
> Vllaznia ka nj? ide p?r sulmin: Xhevahir Sukaj!
> Vjen Aksenti, priten t? tjer? te Sk?nderbeu
> Isli Hidi: E pranoj konkurrenc?n te Dinamo
> Ka?i e Gocaj te Vllaznia, ikin Osja e Do
> Radonji?: M? solli emri i Vllaznis
> Merkatoja e Sk?nderbeut, tani edhe jasht
> Miqesore: Inter Zapresic 0-1 Dinamo
> "Provim" te Flamurtari, gjysma mbetet n? klas
> Kastrioti rikthen t? huazuarit
> Zeqo n? Kor??, rritet adrenalina te Sk?nderbeu
> Dita e par? e Flamurtarit t? ri, shum? kureshtje n? Vlor
> Elbasani, rikthen kat?r titullar? n? st?rvitje
> Tafili dhe Pepa, dy sulmues p?r Teut
> Fushaj n? Mal t? Zi, p?r trajner dhe lojtar
> Starton ?era e re? p?r Sk?nderbeun
> Besa n? Oh?r vet?m me 14 futbollist
> Soza dhe Vrapi, 99% t? Sk?nderbeut
> Starov?n nuk e bind ky grup i Tiran
> St?rvitje e merkato, plani kroat i Kastriotit
> Teuta e nis me 40 futbolliste
> Dede, ndihm?si i Mu??s te Sk?nderbeu
> Klubet, sherr per strukturen
> Flamurtari k?rkon Nor?n dhe Pezon
> Nallbani: Ma kan? punuar pas krah?ve
> Bylis, sot starton p?rgatitorja
> Kat?r t? tjer? firmosin p?r Elbasanin
> Elbasani, grumbullimi m? 1 korrik
> Plaku: N? Europ? me Tiran?n, m? pas zgjedh
> Lika: Te Tirana, p?r t? rifituar komb?taren
> Sukaj largohet nga Egjypti, Vllaznia nje opsion
> Elbasani, edhe 7 blerje t? tjera
> Surprizon Vllaznia, nga Vlora k?rkon talentin Roshi
> Gati ujdia aksionar? sponsor? tek Elbasani
> Roshi do te qendroje edhe nje vit te Flamurtari
> Mu?a: T? tjera prurje deri m? 1 korrik
> Martini: Po formatojm? Teut?n e re
> Tirana fillon te marre forme, vijne firmat e para
> Magani optimist: Q? tani ia kan? frik?n Flamurtarit
> Jetmir Sefa, goditja e radh?s p?r Sk?nderbeun
> Struktura e Superlig?s nuk ndryshon, ndoshta faza e tret
> Flamurtari, merkato nga ekipet tiranase
> Sk?nderbeu, ?syrin? n? Kroaci e Serbi
> Struktura e kampionatit, akord parimor p?r 16 ekipe
> Besha sheh nj? Bylis t? fort
> Dritan Smajli drejt Cekise, pelqehet nga Sigma Olomouc
> Muzaka firmos me Dinamon p?r 3 vjet
> Ilion Lika sot mund t? b?het i Shkumbinit
> Flamurtari hedh ?grepat? p?r Kulin e Soz
> Radonji? n? Shkod?r, stoli kuqeblu nj? hap larg
> Vonon zgjidhja e kriz?s, Tirana po ?shkrihet?
> Muzaka, goditja ne merkato e Dinamos
> Sk?nderbeu i huaj, argjentinas, portugez? e serb
> Kastrioti synon ruajtjen e grupit
> Flamurtari ?patriot?: Asnje i huaj ne sezonin e ri!
> Shkumbini merr edhe Haxhibulic
> Teuta u jep prioritet talenteve
> Xhafaj dhe Devolli firmosin per Flamurtarin
> Prezantohet Blanko: Dua faz?n n? grupe n? Champions
> Flamurtari mbulon me para Devollin, sot firma
> Gjika: Po ngrem? nj? Flamurtar m? ambicioz
> Vllaznia k?rkon Kukajn, Rajovi? gati t? ik
> Edi Martini, trajneri i ri i Teutes
> Blanko: Dinamon time shiheni n? Champions!
> Hasanbelliu: K?t? jav? vendosim trajnerin
> T?rhiqet Ismaili, Elbasani mbetet ?that
> ?Yjet? e futbollit shqiptar drejt Kor?
> Shkumbini e nis nga tre serbe, kerkohet nje portier
> Djala: Na penalizuan, por e merituam Superioren
> Kastrioti mund Lushnjen, sherr ne fund te ndeshjes (Video)
> Spahiu: Do t? b?jm? surpriza edhe n? superiore
> Starova mbledh Tiran?n para Europ
> Trajner brazilian p?r Vllaznin
> Play-off: Skenderbeu mund Kamzen 1-0 (Video)
> Magani mbetet n? Vlor?, por me t? tjera ambicie
> Kamza, me nje sulmues ndaj Skenderbeut
> Mu?a e Bakaj, m? t? mir?t e Superiores
> Dos Santos prane Beses
> Zhgenjim fierak, nga vendi i trete ne K1
> Besa fillon merkaton, merr maqedonasin Lazarevski
> Vllaznia hap tenderin per trajnerin
> Kalari: Kemi nj? kujtim t? hidhur me Lushnj
> Plasin gjobat te Vllaznia, largohet Bishani
> Sk?nderbeu ka edhe nj? ?penges??, mban emrin Kamza
> Daniel Xhafaj fiton ?K?puc?n e art?? me 18 gola
> Vllaznia, Fushaj largon stafin teknik
> Mu?a: Finalizuam me sukses pun?n ton
> Dinamo feston titullin e 18-te me fitore
> Java 33: Zbresin Gramozi dhe Apolonia
> Sekretari Kova?i zbulon projektet e Elbasanit
> Dinamo gati p?r fest?, ka ankth n? tre qytete
> Kastrioti, 180 minuta sa nj? sezon
> Java 32: Teuta - Flamurtari 3-1
> Java 32: Tirana - Dinamo 3-2
> Java 32: Besa - Gramozi 6-4
> Java 32: Laci fiton dhe siguron Europen
> Java 32: Shkumbini - Kastrioti 2-0
> Java 32: Apolonia - Vllaznia 0-1
> Rizvani: Shp?timi varet nga k?mb?t tona
> Krutan?t, t? vendosur p?r gjyqtar? t? huaj
> Apolonia, seriozitet maksimal ndaj Vllaznis
> Superiorja ?mpreh lapsin?, s?rish me llogari
> Tafaj: Me pjes?marrjen n? Europ?, Tirana m? e fort
> Hoxha: T? shp?tojm? Apolonin?, pastaj b?jm? bilancet
> President?t e klubeve japin OK-in p?r Lig
> Devis Mema paralajm?ron divorcin me Flamurtarin
> La?i n? kor: Suksesi yn?, merit? e Nic?s!
> Shehu plot besim: Teuta nuk rr?zohet!
> Mbijetes?n e kan? vet? n? dor? kor?ar
> Trajneri Duro rikthehet tek Besa
> Kelmendi: S?i kan? shteruar forcat Apolonis
> Zgjohet Dinamo, 1 milion ?p?r kok?? n? derbi
> Duka dhe presidentet ne Madrid, ndryshon kalendari
> Josa: 180 minuta q? vlejn? sa nj? sezon
> Kampionia Dinamo, numrat e kriz
> Veliu: Flamurtarin e tradh?toj vet?m p?r nj? skuad?r t? huaj
> Tirana e Laci, veshin nj? ?nj? shall verdhezi?
> Java 31: Skenderbeu jashte zones se ftohte
> Java 31: Tirana mban hapur luft?n p?r vendin e dyt
> Java 31: Kastrioti shkaterron Teuten, ngjitet ne play-out
> Java 31: Laci fiton dhe kap vendin e trete
> Nallbani: Besa, ndeshje prestigji p?r Tiran
> Kraja: Na duhet fitorja n? Ersek
> Kor?ar?ve s?u lejohet m? gabimi n? ?sht?pi?
> Dhuna, FSHF nd?shkon Shkumbinin dhe Bes
> Gjyqtaret ne rrezik jete pas ndeshjen ne Shkoder
> Djala: Kastrioti u penalizua n? Fier
> Java 30: Tirana mposht Gramozin, shenon Hajdari
> Java 30: Barazim ne Durres, gezon Skenderbeu
> Java 30: Vllaznia - Flamurtari 1-1
> Java 30: Shkumbini - Dinamo 1-0
> Rezultatet dhe Renditja pas javes se 30-te
> Mu?a dhe Dinamo, vendimi n? fund t? sezonit
> Muca: I lumtur per kete trofe, pas atyre me Tiranen
> Java 29: Gramozi - Flamurtari 1-0
> Java 29: Incidente ne Kavaje, Besa fiton 2-0
> S'ka shampanje, blut? s?kane deshire te festojn
> Java 29: Kastrioti - Vllaznia 2-0
> Java 29: Skenderbeu - Apolonia 1-1
> Java 29: Laci merr tre pike europiane ndaj bardhebluve
> Java 29: Dinamo humb por shpallet kampione
> Disiplina: Skenderbeu merr fitoren ne tavoline
> Trajneri Lika k?rkon qet?si nga fierak
> Kor?ar?t: Apolonia vlen sa nj? sezon
> Kastrioti dor?zohet, tani synon play-out
> Vllaznia, Rakiqi: K?rkoj falje, ngat?rrova Nik?n me Sykjen
> Ne La?, goleadoret nen akuze
> Teuta l? t? hapur ??shtjen e titullit kampion
> Turpi, 10 nga 36 ndeshje, t? trukuara
> Vllaznia u ben dhurat? kor?ar?ve
> Java 28: Tirana kthehet ne vend te dyte
> Duka: Skema me 12 skuadra, m? e p?rshtatshmja
> Muzaka: Objektivi ?sht? Europa, jo golat e mi
> Tifoz?t shkodran?: Vllazni, lufto n? dy frontet!
> Nuk i aktivizohet djali, Nallbani le stervitjen
> Sk?nderbeu mbrohet: Jemi ende heronj!
> Duro: Duam Kupen dhe vendin e dyte!
> Duro kall?zon n? polici kryebashkiakun e Peqinit
> Flamurtari: Gjyqtar? t? huaj n? Kor
> Djala rikthen trajnerin Ndreu ne stolin krutan
> Dinamo, gati nj? tjet?r argjentinas p?r stolin?
> Ndreu jep doreheqjen nga stoli krutan
> Java 26: Apolonia - Tirana 1-2
> Java 26: Vllaznia fiton dhe enderron Europen
> Java 26: Teuta ne rrezik pas barazimit
> Java 26: Flamurtari - Dinamo 2-1
> Java 26: Shkumbini - Gramozi 2-1
> Java 26: Skenderbeu fiton duelin e mbijeteses
> Ta?i: Edhe nj? gur tjet?r n? stadium dhe un? iki!
> Skenderbeu, eshte ndeshja e sezonit!
> Hidi-Bulku-Agolli, endrra bardheblu
> Ndreu: Fitorja ndaj Skenderbeut na jep mbijetesen
> Starova: Europen sot, Tiranen e madhe ne sezonin e ardhshem
> Dinamo, n? dilem? p?r t? ardhmen e Mu?
> Kraja: Ndaj Tiran?s merituam gjith?ka
> Stervitje me drita, Dinamo mendon per moshat
> La?i-Shkumbini, befas nj? shembull pozitiv
> Sulejman Starova rikthehet n? pankin?n e Tiran
> Gramozi prane renies, por Ta?i nuk largohet
> Java 25: Shkumbini - Teuta 1-0
> Java 25: Vllaznia triumfon ne Tirane (Video)
> Ideja e FSHF, ndryshim strukture sezonin e ri?
> Oferte 250 mije euro per Bakajn
> Muka: Gjyqtar?t po na shkat?rrojn? skuadr
> Klubi vlonjat vendos heshtje p?r shtyp
> Argjentinasit gjuajne me ?am?ak?z, Mu?a i largon
> Magani: Vetem ne fitojme me merite!
> Martini: Ky ?sht? kampionat telenovelash
> Halili: Humb?m prej gjyqtar?ve t? Duk
> Java 24: Flamurtari - Tirana 3-1
> Java 24: Vllaznia - Laci 1-0
> Skenderbe rekordesh me kater fitore radhazi
> Java 24: Kastrioti merr tre pike te cmuara
> Lika: Kund?r Dinamos, shpirtin n? fush
> Martini: Kjo ?sht? rruga e duhur e Vllaznis
> Tirana, asnj? lek p?r 2010-?n!
> Shehaj: Nuk na tremb asnj? ekip n? Vlor
> Europa e bardhebluve kalon p?rmes Vlor
> Magani: ?do ndeshje, nje finale!
> Autobuzi shkodran del me xhama te thyer nga Peqini
> Shtyrja e kampionatit n? ndihm? t? Tiran
> Zeqo: Sk?nderbeu nuk e diskuton q?ndrimin
> Java 23: Shkumbini dhe Vllaznia ngecin ne balte, 0-0
> Magani: Pazaret po prishin kampionatin
> Java 23: Skenderbeu, fitore shprese ne Kavaje
> Java 23: Barazim ne Durres mes Teutes dhe Apolonise
> Java 23: Dinamo - Gramozi 1-0
> Java 23: Laci mund Flamurtarin 3-1
> Java 23: Kastrioti mund kampionet ne Tirane (Video)
> Magani: Duhen pike, pavaresisht se kush eshte kundershtari
> Shehu: N? Durr?s t? mos falim asnj? ekip
> Tirana - Dinamo, nj? ?derbi? n? TV!
> Kalendari i Fazes se Trete te Superliges
> Flamurtarit s?i dalin llogarit?, duhen pik? n? transferta
> Kastrioti i drejtohet komisionit t? apelit
> Skenderbeu mund edhe Shkumbinin, mjafton Grizha
> Zeqo: Ky ?sht? Sk?nderbeu q? prisnim
> Nje Skenderbe i frikshem ne Korce, fiton 3-0
> Djala: Turp, tjet?r nd?shkim ndaj Kastriotit
> Martini: Te fitojme cdo ndeshje te mbetur
> Teuta ka m? shum? frik? fush?n n? Kor
> Ta?i k?rkon ballafaqim me FSHF-n
> Lika: Nuk u zgjidh gjith?ka me k?t? fitore
> Daiu: Luftojme ne Kupe dhe kampionat!
> Kastrioti ben lobing per bojkot te Superliges
> Policia "nuk e pa" dhunen ne Erseke
> Shtyhet faza e tret? e Superlig
> T? shkat?rrosh veten p?r nj? penallti
> Ndreu: M? mir? t? luajm? nj? kategori m? posht
> Java 22: Apolonia shkaterron kryesuesit 3-0
> Java 22: Kastrioti braktis ndeshjen ne Vlore
> Java 22: Bora shtyn perseri ndeshjen e Skenderbeut
> Java 22: Paqe ne Erseke mes Gramozit e Vllaznise
> Java 22: Tirana - Laci 1-0
> Java 22: Besa dominon, por merr nje pike
> Brki?: Dinamo ndreq imazhin e Apolonis
> Nallbani: La?i, ndeshja e sezonit p?r Tiran
> Shehi: Kupa dhe vendi i dyt?, ?prona? t? Bes
> Kor?ar?t t? bindur: Fitojm? me Shkumbinin
> Besa, derbi me Teut?n plot mungesa
> Zeqiri: Tri pik?t e radh?s jan? ?jetike?
> Testet fizike l?n? n? ?klas?? bardheblut
> Belisha: Edhe n? Ersek? mund t?ia dalim
> Zeqo lojtareve: Arrini mbijetesen. Vitin tjeter do jemi ne Europe!
> Dimraj: FSHF te perdore te njejten dore te hekurt
> Pendohet Sula: Nuk e bej me
> Java 21: Dinamo mund Besen dhe shkeputet 15 pike ne krye
> Java 21: Ylli Shehu debuton me fitore ne stolin e Teutes
> Laska: Jan? shpifje ndaj Lacit, p?r to vendos gjykata!
> Java 21: Shkumbini mund Tiranen ne fushen e perbaltur te Peqinit
> Java 21: Kastrioti dhe Apolonia ndajne nga nje pike ne Kruje
> Java 21: Vllaznia - Skenderbeu 3-2
> Memelli kercenohet ne pushim te ndeshjes ne Lac
> Java 21: Laci mund Flamurtarin, pretendon Europen
> Tirana, n? FSHF: Duam parat? tona
> Apolonia d?rgon disa lojtar? n? Prokurori p?r trukim ndeshjesh
> Muka ze vendin e Dedes ne pankinen bardheblu
> Presidenti Zeqo premton mbijetese, afrohen 8 lojtare
> Magani: I druhem euforis? s? lojtar?ve
> Shkumbini kerkon piket: Arbitrat ishin nen presion ne Lac
> Fitorja me Tiran?n kthen besimin te Vllaznia
> Java 20: Fiton Flamurtari, Grami ndeshkon ish-skuadren
> Java 20: Mjafton goli i Xhafes, Besa mund Kastriotin
> Java 20: Goli ne minuten e fundit i jep fitoren Dinamos
> Krutanet synojne pike ne Kavaje
> Josa trajneri i ri i Skenderbeut
> Nallbani i revoltuar: Duan t? na shkat?rrojn
> Vllaznia synon fitoren ne Tirane kunder bardhebluve
> Disiplina, nuk ka meshire per Tafajn, ulet denimi per Devi Muken
> Ylli Shehu do te debutoje si trajner ne Superlige me Teuten, Zalla drejtor sportiv
> Trajneri, ??shtja e dit?s te Tirana
> Gramozi, i plot? nes?r ndaj Dinamos
> Shpetim Babaj, mes Rusis? e Ukrain
> Java 18: Flamurtari shkaterron Besen 3-0
> Besa, ne Vlore per te hapur virtualisht garen e titullit
> Kat?r donator? mund t? marrin Sk?nderbeun
> N? merkato "fitojn?" Besa e Dinamo
> Serbet largohen nga Korca, kerkonin rroge shume te larte
> Vllaznia: Gjyqtaret na kane mohuar 10 pike!
> Tirana, rekorde kartonash dhe pezullimesh
> Begeja kandidati kryesor per te zene vendin e Joses te Teuta
> Kastrioti merr zemer, merkato nje sukses
> Fushaj: Do t? k?rkojm? p?rjashtimin e Kotheres dhe p?rs?ritjen e ndeshjes
> Vazhdon merkato te Flamurtari, vjen Lena
> Java 19: Laci ben surprizen ne Shkoder, fiton 1-2
> Java 19: Apolonia - Besa 0-2 (Video)
> Java 19: Dinamo vazhdon marshin drejt titullit, mund Skenderbeun 3-0 (Video)
> Java 19: Kastrioti mund Gramozin, Ilion Lika debuton me krutanet (Video)
> Java 19: Tirana ben autokritike, fiton ne Durres (Video)
> Java 19: Shkumbini triumfon ndaj vlonjateve (Video)
> Nuk arrihet akordi, Ilion Lika largohet nga Vllaznia
> Apolonia, gati p?r t? frenuar kavajasit
> Disiplina: Flamurtari - Besa do te perseritet
> Tirana: Nuk njohim ndeshkimet
> Tafaj: Bakaj provokator, n? fund dola nga vetja
> Vllaznia, tri mungesa t? r?ndesishme ndaj La?it
> Besa fiton ne Korce dhe shkeputet ne vend te dyte
> Halili: Berisha duhet t? hetoj? mafian e futbollit
> Flamurtari merr Migen Memellin
> Dhuna n? stadium, Tirana rrezikon p?rjashtimin
> Bakaj: Hematoma m? ?sht? krijuar nga goditja e trajnerit t? Tiran
> ?ipi: Akuzat e Beses, te paverteta
> FSHF d?non dhun?n n? fushat shqiptare
> Degjeneron ne grushta derbi Tirana-Dinamo (Video)
> Sk?nderbeu shfryn kund?r federat
> Besa k?rkon fitoren n? tavolin
> Dinamo fiton derbin mes tensionit dhe kartonave te kuq (Video)
> Java 18: Laci - Teuta 0-0 (Video)
> Tension n? Flamurtari-Besa, sulmohet arbitri, anullon penalltine (Video)
> Java 18: Flamurtari - Besa 1-0
> Java 18: Skenderbeu - Kastrioti 0-1 (Video)
> Java 18: Gramozi - Apolonia 1-0 (Video)
> Rifillon Superliga me Shkumbini - Vllaznia
> Duro mendon p?r 3 transferta n? 8 dit
> Bakaj: Derbi s??sht? jetik, por duam fitore
> N? Kor?? vjen Ziba dhe nj? nigerian
> ?Qemal Stafa? n?n sekuestro, rrezikohet Tirana-Dinamo
> Kosovari Krenar Kosumi af?r Teut
> Vllaznia merr portierin Ilion Lika
> La?i n? pritje t? nj? sulmuesi malazez
> Bilen, nj? mesfushor kroat p?r Flamurtarin
> Firmos Phoenix, vjen ganezi Nafiu
> Mu?a: Dinamo, gati t? vazhdoj? ?luft?n?
> Apolonia kthehet ne Fier, afrohen dy serb? t? tjer
> Tirana humb 3-1 ndaj kampioneve te Kazakistanit
> Fushat me bar artificial, Dinamo e Besa jan? ?OK?
> Disiplina ?liron? gjasht? lojtar?t rebel
> Portieri Ilion Lika prane Vllaznise
> Kor??, klubi b?n luft? deri n? fund, gjobiten pes? lojtar? titullar
> Mirel ?ota, nj? rikthim te Teuta
> Vata: Jamie Phoenix do t? b?j? diferenc
> Luan vet?m 10?, talenti Ronald Ramaj nuk e bind Gramozin
> Flamurtari firmos me tre sllavet ne prove, largohet vet?m serbi Susic
> Miqesore, Laci - Kastrioti 2-1
> Miqesore, G?ztepe 1-1 Dinamo
> Komb?tarja kuqezi, miq?sore me Irland?n e Veriut m? 3 mars n? Tiran
> Sead Haxhibuli?, blerja e bujshme e Vllaznis
> Kastrioti, miqesorja e rradhes me Lacin
> Flamurtari humb miq?soren me Osijekun
> Sk?nderbeu, 4 t? huajt marrin ?bekimin?
> Vllaznia do Haxhibuli?in, vendos Apolonia
> Dinamo, rroga te cmendura per yjet e saj
> Nj? slloven dhe nj? afrikan te Kastrioti
> Dyndje sllave te Skenderbeu
> Kastrioti merkato n? ish-jugosllavi, Gan? dhe Turqi
> Besa shkaterron Partizanin U19, Sinani dopiete
> Jamie Phoenix, nje sulmues anglez per Vllaznine
> Teuta merr kapitenin e Kastriotit, Fatmir Caca
> Mbaron ?telenovela Sinani?, firmos p?r Bes
> Lika kthehet te Sk?nderbeu, vijn? 3 serb
> Klement Xhyra firmos per Gramozin
> Sebino Plaku: Dua t? rilind te Tirana!
> Miqesore, Diyarbakirspor 1-1 Dinamo
> Liga Profesioniste e pamundur me klube shteterore
> E.Beqiri prane Dinamos, vendoset brenda 72 oresh
> Flamurtari enderron Shkurtajn
> Me Shk?mbin dhe Sinanin, Besa synon realisht titullin
> Serbia, tregu m? i p?lqyer i Flamurtarit
> Marko mb?rrin n? Kor??, sot prezantimi
> Grushta ?divorci? n? Kor??, Haxhiu godet Zoi Mindilin
> Shkarkohet papritur haxhiu, Marko trajneri i ri
> Sinani larg Vllaznise, Tirana dhe Besa te gatshme ta marrin
> Gramozi tjeter goditje ne merkato, merr Dokun
> Sulmuesi Sebino Plaku drejt Kroacis
> Ramadani, goditja e par? e Kastriotit
> Vllaznia, mberrijne dy serbet, pritet nje organizator afrikan
> Numri i te huajve te Dinamo arrin ne shtate, dy jane teper
> Kastrioti p?rjashton Roshin, Brahon e Shal?n, pret disa lojtare serb
> Besa rikonfirmon grupin, nuk ka asnje largim
> Gramozi drejt Malit te Zi me Ngjelen dhe Capen
> Shkembi depoziton ankesen ne FSHF, kerkon te largohet nga Skenderbeu
> Me Martinin, Vllazni ?shkodrane?: Firmosin Belisha dhe Kraja
> Emiliano Vila eshte blu, 55 mije euro "nderrojne" Dinamot
> Sk?nderbeu fillon p?rgatitjet me 8 lojtar
> Merkatoja e Bes?s, as mish, as peshk
> Dinamo "tremb" rival?t, blen sulmuesin e Velez
> Sk?nderbeu, tet? lojtar? k?rkojn? largimin
> Edi Martini, trajneri i ri i Vllaznise
> Gabimet, ja 10 ndeshjet e vendosura nga arbitrat
> Merkatoja e Vllaznis? n? dor? t? trajnerit t? ri
> Kryesia e Sk?nderbeut: Asnj? lojtar nuk largohet!
> La?i tregon vlera edhe ndaj ?t? m?dhenjve?
> Apolonia, ambicia fierake nuk ka mbaruar
> Java 17: Dinamo i shpeton humbjes se dyte ne minutat shtese (Video)
> Java 17: Teuta - Shkumbini 1-0 (Video)
> Java 17: Besa mund Gramozin dhe rimerr vendin e dyte (Video)
> Vllaznia, presidenti Fushaj shkarkon trajnerin Luci
> Java 17: Apolonia - Skenderbeu 1-1 (Video)
> Java 17: Tirana fiton ne Kruje dhe ngjitet ne vend te dyte (Video)
> Java 17: Vllaznia - Flamurtari 2-2 (Video)
> Shkembi larg Skenderbeut, bie dakort me Besen
> FSHF e pranon: Ndeshja n? Peqin duhej nd?rprer
> Nis ?fshesa? te Flamurtari, i pari Alvizh
> Bizhdili nuk dor?zohet: Titulli, i hapur!
> Lu?i k?rkon edhe nj? sforco me Flamurtarin
> Flamurtari merr ?frym?? para merkatos s? dimrit
> Java 16: Anulohet ndeshja ne Korce, gjyqtari shp?rfill rregulloren
> Java 16: Vllaznia - Teuta 2-1 (Video)
> Java 16: Tirana shkaterron Apolonine dhe e parakalon
> Meto & Brki?: Me Tiran?n, ashtu si n? Fier
> Grima: Vllaznia t?i fitoj? t? dyja ndeshjet
> Java 16: Dinamo peson humbjen e pare, mundet thelle ne Peqin
> Java 16: Dinamo n? Peqin, Tirana pret Apolonin
> Tirana calon, tronditet pankina e Tafajit
> Daiu, trajneri i ri i Shkumbinit
> Java 15: Besa - Tirana 1-1, Xhafaj humb gol me porte bosh
> Presidenca peqinase shkarkon Kristaq Milen pas humbjes
> Java 15: Kastrioti shkaterron Shkumbinin
> Java 15: Dy golat e Brkic i japin fitoren Apolinise
> Java 15: Teuta - Flamurtari 1-0
> Java 15: Sefa triplete, fiton Dinamo
> Java 15: Gramozi - Skenderbeu 2-0
> Java e 15te do te luhet ne mesjave
> Timpanaro, nj? ?Bakaj? argjentinas p?r Dinamon
> Magani: Gjika t? largoj? 4 lojtar? nga ekipi, ndryshe iki un
> Java 14: Besa merr vetem nje barazim pa gola ne Lac
> Java 14: Flamurtari - Skenderbeu 1-1
> Java 14: Vllaznia - Kastrioti 1-0
> Java 14: Ngec Tirana kunder Gramozit, Dinamo vazhdon fitoret
> Apolonia, tani ?baterit?? n? kampionat
> ?ipi: Merkato t? bujshme p?r Flamurtarin
> Mu?a-Sulaj, shk?ndija te Dinamo
> Seferi: Kerkoj te drejten time, Tirana duhet te paguaj
> Vllaznia k?rkon ?hakmarrjen? ndaj Kastriotit
> Bashkia e Shkodres nuk paguan, Vllaznia proteston
> Tirana gjysem milion borxh Seferit, i bllokohen te ardhurat ne FSHF
> Moviol? dhe dhun?, ja t? path?nat e fundjav
> Tirana, trajneri Tafaj pezullon Migen Memellin
> Elvin Beqiri: Nuk po na ndihmon as fati
> Haxhibuli?: Nj? gar? t? fort? deri n? fund
> Java 13: Dinamo dhe Laci fitojne, barazim ne Fier
> Java 13: Kastrioti - Teuta 1-2
> Java 13, nje tjeter sfide e veshtire per vlonjatet
> Luci ngulmon: Vllaznia humbi prej gjyqtarit
> Halili: Tirana beson ende te titulli
> Baftjar Zeqo zgjidhet presidenti i ri i Apolonis
> Sk?nderbeu, nj? faz? e par? me dy fytyra
> Kotherja mbron gjyqtar?t: Ka dhe do t? ket? gabime
> Dinamo, gara per titull rrezikon te mbyllet ne shpejt
> Superliga, presidentet akuza arbitrave
> Java 11: Tirana bie ne Lac, Teuta dhe Besa ndajne nga 1 pike (Video)
> Java 11: Dinamo vazhdon fitoret, mund Apolonine 3-2 (Video)
> Java 11: Shkumbini - Skenderbeu 1-0 (Video)
> Java 11: Flamurtari rremben nje pike ne Kruje (Video)
> Java 11: Vllaznia - Gramozi 1-0 (Video)
> Rikthehet Superliga, do te luhet java e 11-te
> Lika nis nga puna, para Dinamo kryesuese
> Ngarkese e madhe per ekipet e Superliges deri ne fund te vitit
> Shehi: N? derbi nuk parashikohet fituesi
> Vllaznia, ?epidemi? d?mtimesh para Gramozit
> Hasan Lika, zyrtarisht trajneri i ri i Apolonis
> Dosena n? Shqip?ri p?r Elis Bakajn
> Gati nd?rrimi i tapetit t? stadiumit Besa
> Apolonia, iken Karishik
> Sk?nderbeu pa st?rvitje, nuk ka terren
> Flamurtari, merkato shpresa e fundit
> Gjyqtari Jareci e pranon: Ishte penallti p?r Bes?n, gabova!
> Lu?i, kund?r nd?rprerjes s? kampionatit
> ?Shp?toni Flamurtarin?, kjo skuad?r s?di t? sh?noj? m
> Java 10: Besa - Dinamo 0-1 (Video)
> Java 9: Teuta - Skenderbeu 2-0 (Video)
> Java 9: Kastrioti i shkakton Beses humbjen e pare (Video)
> Java 9: Dinamo mund thelle Gramozin dhe shkeptutet ne krye (Video)
> Java 9: Shkumbini - Laci 1-0 (Video)
> Java 9: Apolonia - Flamurtari 1-1 (Video)
> Presidenti Halili: Na duhej kjo fitore
> Java 9: Tirana merr 3 piket ne Shkoder, vazhdon kriza e Vllaznise (Video)
> Vllaznia - Tirana, kryendeshja e javes se 9-te
> Media kroate: Bastet larguan Loncarevic nga Tirana
> Komb?tarja shtyn jav?n e 11-t? t? Superlig
> Flamurtari n? kriz?, drejtuesit pezullojn? 6 lojtar? titullar
> Lila: Kriza kaloi, po mendojm? p?r kreun
> Magani: Nuk e kuptoj shthurjen e Flamurtarit
> Java 8: Besa - Apolonia 0-0
> Lu?i, nj? ?autogol? n? La
> Devis Mukaj: Jam ketu per te rikthyer Tiranen
> Java 8: Barazime 1-1 ne Korce dhe Vlore (Video)
> Java 8: Laci - Vllaznia 3-1 (Video)
> Java 8: Gramozi dhe Kastrioti ndajne nga nje pike (Video)
> Java 8: Tirana - Teuta 2-0 (Video)
> Gjysm? Sk?nderbeu p?rball? ?maces s? zez
> Halili: Tirana ime, ende per titull
> Babaj: Sulmuesit po gabojne
> La?i prek fundin dhe akuzon arbitrimin
> "Masak?r" n? Kruj?, trajneri Ndreu godet kroatin Djarmati
> Dinamo fiton derbin dhe ruan kreun
> Vllaznia del nga ?tuneli?, Besa n? krye, me syt? nga derbi
> Superliga, Apolonia fiton 3-0 dhe ngjitet e dyta
> Apeli, skandal me vendimin per Lilen
> Rustemi firmos: N? fillim Vllaznia pastaj vjen komb?tarja
> Mb?rrin Rrustemi, Vllaznia tani b?het optimiste
> Abraham, Fish e Pema hedhin n? "gjyq" Tiran
> Kuzhe ndaj Suedise, besnik i 4-2-3-1
> Dy ndeshjet e kombtares, testi i Skeles per nje kontrate me Mynih 1860
> Alban Tafaj, trajneri i perkohshem i Tiranes
> Nes?r vjen Blerim Rustemi, gati p?r kuqeblut
> Apoloni ?europiane?; ?sht? fest? n? Fier
> Shkodra e shokuar, Vllaznia, pas 48 vitesh? e fundit!
> Dede rikthehet tek Tirana si trajner
> FSHF: Ne stadium vetem fituesi i tenderit
> Fortuzi ?refuzon? Tiranen
> Java 6: Skenderbeu - Apolonia 2-3 (Video)
> Java 6: Flamurtari - Vllaznia 2-0. Vendos Roshi me nje dy-golesh (Video)
> Trajneri i ri, Fortuzi e Lika, alternativat
> Superliga, 5 trajner? t? larguar n? 6 jav? kampionat
> Xhavit Ismaili rikthehet n? Peqin, si president i Shkumbinit
> Java 6: Laci - Dinamo 0-1. Blute marrin kreun e Superliges (Video)
> Java 6: Tirana - Kastrioti 1-1. Jep doreheqjen Loncarevic (Video)
> Java 6: Shkumbini - Teuta 4-1 (Video)
> Java 6: Gramozi - Besa 0-0 (Video)
> Lu?i entuziast ne prezantim
> Kristaq Mile, dy jave pezullim
> Renditja e golave dhe asisteve ne Superlige
> Lako: Apolonia, fatin e t? tjer?ve n? Kor
> Vllaznia shkarkon Hasan Lik?n, n? vend t? tij Roland Lu
> Agim Canaj trajner i Gramozit, ulet n? detyr? Qirjako
> Shkeputen Dinamo dhe Besa. Apolonia mund Tiranen (Video)
> Kapiteni Haxhibuli?: Pa frik? ndaj kampion?ve
> Allmu?a: Jemi grupi m? i mir
> Bizhdili i k?naqur, por k?rkon m? tep
> Skenderbeu, sulmi me i mire i Superliges
> ?Dor?zohet? Lika: Nuk jemi p?r titull
> Halili: E drejta TV, FSHF po m? k?rc?non
> Magani, ?timonieri? i ri i Flamurtarit
> Mbyllen pa gola dy krye-ndeshjet, Dinamo dhe Besa ne krye (Video)
> 14 gola ne kater ndeshjet e para te javes se 4-t (Video)
> UFA Sport blen te drejten TV per Superligen
> Klubet, sot firma per te drejten TV
> Ledjon Mucaj nga Bylis te Zaragoza
> Puka: Apolonia do t? jet? n? kupat europiane
> Memushi: Flamurtari del shpejt nga kjo situat
> Qirjako kund?r arbitrave: S?do lejojm? t? na shkelin djers
> Fushaj pergatiti gjobat per lojtaret
> Java 3: Besa - Laci 1-0 (Video)
> Java 3: Skenderbeu - Flamurtari 1-0 (Video)
> Java 3: Apolonia - Shkumbini 1-0 (Video)
> Java 3: Kastrioti - Vllaznia 1-0 (Video)
> Java 3: Gramozi - Tirana 0-1 (Video)
> Java 3: Dinamo - Teuta 1-0 (Video)
> Superliga, Dinamo e Besa ruajne hapin
> Haxhiu: P?r Flamurtarin do t? flas? vet?m fusha
> Tirana pergatitet per Gramozin. Abraham rikthehet ne Erseke
> Mile ?timonieri? i ri i Shkumbinit
> Java 2: Dinamo dhe Besa marrin fitore jashte dhe kryesojne
> Karabeci firmos p?r dy vjet me Tiran
> Duro: Ndeshja n? Peqin varet nga k?mb?t tona
> Hasanbelliu: T? shtun?n pres reagimin e Teut
> Mustafa: N? Durr?s, nj? Kastriot joinferior
> Muka: Humbja me Flamurtarin, thjesht ?incident?
> Haxhiu sfidon kampion?t: Sk?nderbeu do t?ju mund
> Shoshi: Apolonia ka pse synon edhe n? Shkod
> Veliu: M? t? mir?n edhe ndaj Dinamos
> Vllaznia merr mesfushorin Llenga
> Zyrtare, Sina te Tirana, sot zbret ne stervitje
> Java 1: Tirana - Flamurtari 1-3 (Video)
> Java 1: Apolonia - Teuta 2-0 (Video)
> Java 1: Gramozi - Shkumbini 0-0 (Video)
> Java 1: Besa - Vllaznia 2-0 (Video)
> Java 1: Kastrioti - Dinamo 1-3 (Video)
> Java 1: Skenderbeu - Laci 4-3
> Leandro firmos per Vllaznine
> FSHF, mbledhje me klubet per te drejten televizive
> Dinamo mund t? humbas? Mu??n dhe Karabecin sipas rregullores se FIFA-s
> Datat e ndeshjeve, peng i se drejtes televizive
> Sukaj prish kontraten me Vllaznine
> Mancaku: Rivalja m? e fort? e Bes?s, vetvetja
> Ky sezon, sfid? edhe p?r trajnerin Karishik
> Ideja e ?mendur e La?it, k?rkon Gjasul?n nga Bazeli
> Surpriza Vllaznia, firmos Sukaj
> Besa merr edhe Vrapin, sot kthehet n? Kavaj
> Flamurtari merr Belishen dhe kerkon Bashic
> Peleshi: E dua Sk?nderbeun n? Europ
> Vllaznia, Beqiri e Belisha jashte ekipit
> Tirana: Plaku, goditja e markatos!
> Qirjako: Kemi dh?n? fjal?n, Gramozi n? Europ
> Vllaznia, akord me talentin Bici
> Hidhet shorti, na javen e pare perseritet Superkupa
> Vllaznia, ne mbrojtje vjen Rajovic
> Besa i jep fund faz?s p?rgatitore n? Mavrov
> Tirana, sot zgjidhet presidenti i ri!
> Largohen dy brazilianet, vijne kater lojtare te rinj
> Grumbullohet Kastrioti, n? Kruj? kthehet Abazaj
> Tirana, borxhi 440 milion? lek
> Sk?nderbeu bind kapitenin, Shk?mbi edhe nj? sezon n? Kor
> Gramozi, presidenti Ta?i firmos kontratat
> Dinamo, n? Mavrov? me gjys?m ekipi
> Memushi k?rkon nj? lider, n? sken? p?rs?ri Devi Muka
> Tirana, e gjitha me pushime
> Vllaznia, eksod dhe polemika
> Fieraket fitojne miqesoren e pare
> Lajmet e fundit nga merkato shqiptare
> Gerti Haxhiu zyrtarizohet n? krye t? Sk?nderbeut
> Vendos FSHF: Superliga me 12 ekipe, kampionati i ri nis m? 23 gusht
> Shp?rthen La?i n? merkato: dy kroat? dhe nj? serb
> Edhe Josa s?vjen te Sk?nderbeu, shfaqet Nikoli
> Daja i thot? ?jo? Sk?nderbeut, ofert? Jos?s e Canajt
> Ilir Daja, nj? hap larg Sk?nderbeut
> Levizjet e fundit te merkatos
> Zyrtare, Mustedanagi? trajneri i Teut
> Peleshi: Askush s?do t? ik
> Gugash Magani em?rohet trajner i Shkumbinit
> Bashkia e Kor??s mban peng Sk?nderbeun
> Ylber Doda jep dor?heqjen, Kastrioti pa donator
> Martini nis pergatitjet, stadiumi i La?it vazhdon t? jet? problem
> Dhembi dhe Xhafaj ne bisedime me Besen
> Rrahman Hallaci firmos me Vllaznine per nje vit
> Shp?tim Duro dhe Orges Shehi, zyrtarisht t? Bes
> Esat Karishik per dy vitet e ardhshme trajneri i Apolonise
> Renato Malota dhe Ardit Beqiri, dy synimet e markatos kuqeblu
> Tirana, synohen tri blerje
> Presidenca konfirmon Martinin n? krye t? La?it t? Superiores
> Nertil Ferraj dhe Alban Hoxha firme te Apolonia
> Mbrojtesi Vrapi gjen akordin me Dinamon
> Nallbani nuk terhiqet, tek Tirana per rekorde te tjera
> Klubet i k?rkojn? FSHF-s?: Superliga me 16 skuadra!
> Klubi ?Sk?nderbeu?, 450 milion? p?r Superlig
> Play-off: Partizani, sot perballe Kastriotit ne "Niko Dovana"
> Abraham, lojtari qe ka fituar kat?r titujt e fundit
> Tirana kampione e Shqiperise, mund 2-1 Vllaznine
> Percaktohet renditja e fundit te tabeles, Lushnja dhe Elbasani ne K1
> Tirana-Vllaznia nis me perplasjen per biletat
> Trukimet, Shkumbini rrezikon ndeshkimin
> Vllaznia , 10 mije USD per koke kunder Tiranes
> Tirana - Vllaznia dhe Lushnja - Partizani, me gjyqtare te huaj
> FSHF, Shkumbini-Bylis n?n ?hetim?
> Tirana, 300 milione per titullin kampion
> Pas favoreve, Shkumbini pa sponsor
> Flamurtari fillon pun?n p?r Evrop
> Superliga: Titulli i kampionit ne ndeshjen e fundit (Video)
> Vllaznia e Tirana mendojne finalen
> Vllaznia e Tirana vazhdojne fitoret
> Agolli qendron te Tirana, Vasa merr 40 mije euro
> Barazon Tirana ne Kavaje, merr kreun Vllaznia (Video)
> Bicaj dhe Semina titullare, Belasica turperohet perseri
> Superliga, Tirana dhe Vllaznia nuk gabojne (Video)
> Mbyllet ne barazim derbi tiranas, humbet Vllaznia ne Durres
> Ramadan Shehu, n? stolin e Elbasanit
> Sot, asamble te Tirana, bashkia kunder
> Bizhdili p?rjashton Mancakun, Abilaliajn dhe Tetoven: E shit?t me Lushnjen
> Java 26: Besa - Lushnja 2-2
> Java 26: Apolonia - Bylis 0-0
> Java 26: Teuta - Shkumbini 1-0
> Java 26: Partizani - Dinamo 1-2
> Java 26: Flamurtari - Tirana 1-2
> Java 26: Elbasani - Vllaznia 1-4
> Apolonia, lojtaret dy muaj pa rroga
> Te dielen ne oren 16:30 luhen ndeshjet e javes se 26-te
> Dede mbyll sezonin, operacion ne gju
> Renditja e golashenuesve: Plaku kap Memellin ne krye
> Partizani pretendon se eshte kercenuar, donatori i Shkumbinit Sula e mohon
> Java 25: Tirana - Apolonia 2-0 (Video)
> Java 25: Vllaznia - Flamurtari 3-1
> Java 25: Shkumbini - Partizani 0-1 (Video)
> Java 25: Dinamo - Elbasani 2-0 (Video)
> Java 25: Besa - Teuta 2-0
> Java 25: Lushnja - Bylis 1-0
> Fiton Vllaznia, ndalet Tirana ne Ballsh dhe humb Dinamo ne Vlore (Video)
> Java 23: Ndalet Vllaznia, Tirana e vetme ne krye (Video)
> Flet babai i Norion Spahos, P?llumbi, i cili tregon d?mtimin ne Kavaje
> Paulo Freitas, nj? portier portugez p?r Dinamon
> Vllaznia, n? Lozan? p?r t? marr? kreun e Superlig
> Java 22: Dinamo - Bylis 5-1. Blute i afrohen kreut (Video)
> Java 22: Lushnja - Tirana 0-0. Bardheblute perseri ne krye te Superliges
> Java 22: Elbasani - Partizani 0-1. Incidente ne "Rruzhdi Bizhuta" (Video)
> Java 22: Shkumbini - Flamurtari 2-1
> Java 22: Besa - Apolonia 2-1. Kontestohet goli i Fortunat (Video)
> Java 22: Vllaznia humb thelle, jep doreheqjen Canaj
> Java 22: Rezultatet dhe Renditja
> Te dielen luhet java e fundit e fazes se dyte
> Portieri Zendeli largohet nga Besa
> Apolonia e Bylis, nga nj? ndeshje pa tifoz
> Sefa, nga provinca, nj? pyk? p?r kampion
> Memushi, qet?si para medieve, me britma n? analiz
> Incidenti i Starov?s ne Ballsh, kalon n? Disiplin
> Superliga, 26 levizje trajneresh ne 21 jave kampionat (Video)
> Java 21: Vllaznia rimerr kreun
> Humbja e Beses, ?pret koken? e Dajes
> Java 21: Frenohet Tirana, fiton Partizani (Video)
> Teuta, makthi i gjasht? jav?ve pa fitore
> Halili: Tirana, jo pazare p?r titullin
> Java 20: Ngec Vllaznia, Tirana merr kreun (Video)
> Ne fundjave rifillon kampionati
> Dinamo prezanton Mucen si trajner (Video)
> "Xhaxhi": Elbasanin do ta nxjerr kampion
> Mu?a, t? h?n?n trajneri i Dinamos?
> Mirel Josa shkarkohet nga Elbasani
> Java 19: Tirana mban hapin e Vllaznise, fiton 2-0 (Video)
> Fiton bindshem Vllaznia. Vazhdojne fitoret Apolonia dhe Partizani (Video)
> Neser luhet Java 19 e Superliges dhe rifillon Kategoria e Pare
> Bomba e Li?ajt: Ndeshja ishte e shitur
> Apolonia, me t? drejt? sheh p?r m? lart
> Mujdragi?, blerja tripik?she e Shkumbinit
> Shkarkohet Li?aj, rikthehet Memushi
> Java 18 - Humb Vllania, Tirana fiton derbin
> Arbitrat e gafave gjykojn? jav?n e 18-t
> Neser rifillon Superliga. Ndizet derbi Tirana-Dinamo
> Bylis "boom" ne merkato, prezanton lojtare te tjere
> Kroati Gastar firmos per Ballshin. Priten Kapinovski e Didier
> Teuta merr dy lojtare nga Partizani
> Presidenti Xhani premton rroga, lojtaret behen gati te ikin
> Jaksimovi?, blerja e par? n? merkato
> Elvin Beqiri, edhe 1 vit kontrate me Vllaznine
> L?vizjet e Sanxhakut: 4 afrime dhe 6 largime!
> Ruben ?eko: Dinamo, ?trampolina? ime n? Europ
> Vllaznia merr Sukajn, pret Telin dhe b?n tratativa me Bejzaden
> Dinamo kerkon ish-lojtarin e Lazio-s, Fabio Vignaroli
> Apolonia, aty ku shqiptar? dhe serb? b?jn? nj? skuad
> ?Rrjedhje? tek Lushnja dhe Teuta
> Tirana merr sulmuesin Xhulian Rrudho
> Dinamo, skuadra me e mire e vitit 2008 ne Superlige
> Nevil Dede kthehet tek Elbasani
> Tirana e Partizani, nje vit zhgenjyes
> Tirana per titullin, faleminderit Dinamo!
> Vllaznia shpallet kampione e dimrit (Video)
> Patushi, blerja ?e re? e Tiranes
> Dede-Dinamo, kontakte zyrtare
> Kola: Me k?ta lojtar? e nxjerr Tiran?n kampione
> Nevil Dede ndjek Elbasanin, jo Tiranen
> Mukaj: Kjo Tiran? synon turin e dyt? t? Champions
> Java 15: Shkodranet marrin fitoren e rradhes ne kampionat
> Java 15: Mihani dhe Abilaliaj afrojn? verdhezinjt? drejt kreut
> Java 15: Lushnja dhe Bylis barazojne 1-1 ne Peqin
> Java 15: Tirana mund thelle Apolonine ne debutimin e Koles ne pankinen bardheblu
> Java 15: Barazojne Elbasani dhe Dinamo, kontestohet Jareci
> Java 15: Partizani dhe Teuta barazojne ne erresire
> Gjak bardheblu p?r stolin e Tiran
> Bombe te Tirana: Slishkovic jep doreheqjen!
> Tirana s'k?naq m? ask?nd, tani Slishkovi? rrezikon
> Java 14: Derbi i Tiranes mbyllet ne barazim 2-2 (Vidjo)
> Java 14: Vllaznia fiton ne Fier dhe ruan kreun
> Java 14: Teuta fiton 2-0 dhe kap Tiranen ne vend te dyte
> Java 14: Kampionet shenojne kater here kunder Beses
> Java 14: Elbasanit i iken fitorja ne minuten e fundit
> Java 14: Flamurtari fiton 2-0 kunder Lushnjes
> Fierak?t: Disiplina ?sht? ?komisioni i turpit?
> Dinamo: Erbim Fagu, objektivi i radh?s p?r merkaton e dimrit
> Apolonia kerkon fitoren aforfe ndaj Lushnjes (Video)
> Lushnja-Apolonia: Tull? kok?s Shoshit, p?rfundon n? spital (Video)
> Skerdi Bejzade, lamtumire Elbasan!
> Tirana - Vllaznia barazim, nuk perfitojne ndjekesit
> Teuta do 3 pik?t si "inaugurim" i "Niko Dovan?s" s? rikonstruktuar
> Pema: Nuk jam m? pjes? e Flamurtarit!
> Tirana, shp?rb?het "pokeri" i donator?ve
> Java 11: Tirana fiton dhe shpallet kampione e fazes se pare
> Java 11: Bylis mund Dinamon 1-0 (Vidjo)
> Java 11: Barazim pa gola ne stadiumin "Flamurtari" (Vidjo)
> Java 11: Beqiri u jep tre piket shkodaneve ne minutat shtese
> Java 11: Partizani dhe Elbasani ndahen me barazim 2-2 (Vidjo)
> Java 11: Apolonia fiton ne "Loni Papu?iu" dhe i largohet fundit (Vidjo)
> Apolonia duhet ta humbte ndeshjen ne tavoline?
> Java 10: Elbasani i shkakton humbjen e pare Tiranes (Vidjo)
> Java 10: Debutim pozitiv per Licajn kunder Dinamos (Vidjo)
> Java 10: Teuta merr fitoren e 4-t ne 5 ndeshjet e fundit (Vidjo)
> Java 10: Shkumbini perseri fitore 2-0 (Vidjo)
> Java 10: Vllaznia fiton thelle ne Lushnje (Vidjo)
> Besa dhe Partizani barazojne pa gola
> Neser fillon java e 10 me Besa - Partizani
> Nenad Gracan mund te zevendesoje Duron ne pankinen e kuqe
> Apolonia zyrtarizon serbin Esad Karishik
> Edmond Li?aj, trajneri i ri i Flamurtarit
> 6 shqiptar? e 3 t? huaj kandidat? p?r Apolonin
> Partizani u "jep duart" brazilian?ve
> Ndryshime trajneresh te Flamurtari dhe Apolonia
> Tirana - Besa dhe Lushnja - Teuta perfundojne 1-1
> Fitojne 2-0 Dinamo, Shkumbini dhe Vllaznia (Vidjo)
> Java 8: Fitojne Besa dhe Bylis (Vidjo)
> Show All Categories